2015 Kış Modası Sivri Burun Ayakkabı Modası

Uzun yıllardır her kadının dolabında muhakkak bir sivri burunlu ayakkabı vardır. Yılların eskitemediği moda sivri burun ayakkabı modası 2015 kış modasında da tasarımcılar tarafından kullanıldı. Kadınların her zaman beğenerek giydiği sivri burun ayakkabılar, 2015 kış modasında da oldukça ilgi çekti.

Çoğu zaman erkeklerin ayakkabılarında rastlanan sivri burun yumurta topuk ayakkabılar erkeklerde bazı kesimler için itici bulunsa da kadınlar için durum çok farklı! 2015 kış modası koleksiyonlarında büyük yer alan sivri burun düz veya topuklu bayan ayakkabıları güçlü bir trend haline geldi. Sivri burun ayakkabılar diğer trend parçalar ile kombinlenerek moda dünyasında kendisine büyük bir kitle buldu.

10

Genç kesim tarafından fazla tercih edilmese de çalışan bayanların tercihleri arasında yer alan sivri burunlar, giyiminde cesur kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Şık ve sofistike bir hava yaratan bu ayakkabılar, kalem eteklerle sıklıkla kullanılıyor. Yanı sıra bazı bayanlar yırtık kot pantolonlar ve mini eteklerle de kombinleyerek tarzlarındaki cesareti gözler önüne seriyor.

Stil İkonları Sivri Burun Tercih Ediyor

Birçok stil ikonlarının fotoğrafları incelendiğinde kombinlerinde sıklıkla sivri burun ayakkabı tercih ettikleri gözlerden kaçmıyor. Feminen kesimden çok maskülen kesimin gözdesi olan sivri burun ayakkabılar, sonbahar kış kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilecek ve tarzınızın farkını konuşturacak cinsten! Günlük koşuşturmaca içinde sırf şıklığı için tercih edilen incecik topuklu, dar burunlu ayakkabıların yerine sivri burun ve az topuklu ayakkabılar ile giydiğiniz kıyafeti rahat, şık ve maskülen bir havaya kolayca sokabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir