2015 Kış Modası Şort Modelleri

2015 Kış Modası Şort Modelleri

Loft kıyafet sektöründe uzun vadeli ve çarpıcı atılımlar yaparak yıllardır var olan yerini iyice sağlamlaştırmıştır. Tabii ki bu yerin oluşum ve gelişim aşamasında en çok müşterilerinin payı vardır. Müşterileri Loft ürünlerine ve kalitesine güvenir, kullanır. Bu da Loft’un uzun yıllar kendine böylesine bir yer edinmesinin altındaki gizli nedeni olmaktadır. Müşterilerin sonsuz güveni Loftun çıkardığı her ürün için geçerlidir. Örneğin şortlar eskiden kış aylarının tercih edilen kıyafetlerinden olmazdı. Ama artık Loft kış kreasyonuna şortları da ekledi ve şortlar da kış aylarında görülmeye başlandı. 2015 kış sezonunda da şortlarla sık sık karşılaşılacağa benzemektedir.

siyah-beyaz-hirka0 siyah-beyaz-hirka1

2015 Kış Modası Şartları ve Kullanım Önerileri

  • Şortlar en çok kalın çoraplarla bu sezonda karşınıza çıkacaktır ama her çorapla her şort giyilemeyeceğinden kombinlerde çok dikkat etmek gerekir.
  • Kadife kumaştan üretilen bir şorta en çok tek renk ve kendinden desenli kalın bir çorap yakışır. Üzerine de dar bir badi ile etek renginde, nubuk ya da süet formda bir bot ya da kısa çizme kullanılabilir.
  • Kot şortların eskisi kadar çekiciliği kalmasa da koyu renklere olan ilgi halen devam etmektedir. bu şortu rengarenk bir çorapla giyebilir, altına da spor tarzda bir bot kullanabilirsiniz. Yine üzeriniz için de spor kesim bir gömlek çok doğru bir tercih olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir