2015 Kış Modası Tulum Modelleri

2015 Kış Modası Tulum Modelleri

Tulum tek parça kıyafetler arasında kombinlemesi ve kullanımı kolay olan parçalardandır. Genel olarak yaz aylarında görmeye alışık olduğunuz tulumları aslında kış aylarında da kullanabilirsiniz. Kış aylarına özel olarak tasarlanmış tulumlar uzun kollu ve doğal olarak daha sıcak tutma özelliğine sahip kıyafetlerdir ama yazın kullandığınız tulumları da ceketler, hırkalar gibi kışlık parçalar ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Böylelikle kış aylarının rutin renk tonlarından sıyrılarak; tulumunuza farklı bir yorum katabilirsiniz.

dd

Sade Tulum Modelleri

Tek renk olarak ve aksesuar süslemesiz tulumlar kendi seçeceğiniz aksesuarda sizi kısıtlamayacağı için iyi bir alternatiftir. Kumaş bakımından çok günlük kumaşlar tercih etmezseniz; bu tulumları gece davetlerinde de kullanabilirsiniz. Bunun için aksesuarlarla hareketlendirmek ve topuklu ayakkabılarla kombinlemek yeterli olacaktır. Soğuk kış günlerinde ceketlerle de kombinleyerek iş yerinizde de kullanabilirsiniz.

Abiye Tulum Modelleri

Abiye tulumlar özel günler için elbiseye karşı kullanılacak iyi bir alternatiftir. Herkesin tercihi elbiseden yana olurken siz farklılık yaratabilirsiniz. Dantellerle, ışıltı kumaşlarla tasarlanmış ve altın, gümüş gibi süslemelerle bezenmiş tulumları her türlü davette tercih edebilirsiniz.

ddd

Ceketli Tulum Modelleri

Üst kısmı ceket giyilmiş gibi görünen tulumlar 2015 kış aylarında sıkça kullanılacak oldukça yeni bir model denebilir. Ceket pantolon ikilisi gibi bir görünüm katan bu tulumları özellikle iş yerinizde ve toplantılarda tercih edebilirsiniz. Diğer tulum modellerine göre daha ciddiyet ifade ettikleri için bu ortamlara uygun olacaktır. Dilerseniz üstteki ceket kısmının kesimine göre kemerle hareketlendirebilirsiniz.

Çeşitli Tulum Modelleri

2015 kış aylarında sıkça göreceğimiz desenlerden birisi yine leopar olacak. Tulumlarda da sıkça karşımıza çıkacak. Klasik kesim ve uzun kollu olarak tasarlanan bu tulumları çeşitli birçok ortamda tercih edebilirsiniz. Kış aylarının diğer bir alternatifi bolerolar ile beraber satılan tulumlar olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir