2015 Sokak Modasında Kullanılan Aksesuar Modelleri

2015 Sokak Modasında Kullanılan Aksesuar Modelleri

2015 yılında da aksesuar tercihleri oldukça ilginç ürünlerden oluşuyor. Son yıllarda hayatımıza giren ve hayatımızı renklendiren bu değişik parçalar bu sezonda da sık olarak kullanılacak gibi duruyor. Elbette sokak modasının en trend aksesuarlarını yine saatler oluşturuyor. Saat kullanımı günlük hayatta sık sık duyulan bir durum olduğu için sokak modası açısından da çok uygun.

ca

daf

Sokak Modasının Trendi Saatler

Rengârenk farklı tarzlar veya klasik saatler… Giyim tarzınıza göre aksesuar olarak tercih etmekte hiç tereddüt etmeyeceğiniz saatler vitrinlerde yerini aldı. Her kıyafetle uyum gösterebilecek saatleri bulmanız artık çok kolay çünkü kıyafetlerle doğru orantılı olarak saatlerde çeşitlenmiş durumda. Renkli bilekliklerle de hareketlendirebilirsiniz saatleri. Böylece standart bir görünüşten uzaklaşmış olursunuz. Bu aşamada ki fikirler tamamen sizin yaratıcılığınızın eseri olacaktır.

Marjinal Çanta Modelleri

Marjinal çantaları sokak modasın da tercih edeceğiniz zaman kıyafet seçiminize çok özen göstermelisiniz. Gazete, piyano, kafes ve daha birçoğu 2015 yılında yerini almış görünüyor. Çok gecikmeden mutlaka en az bir tane marjinal çanta edinmelisiniz. Böylece bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Marjinal Aksesuar Modelleri

Gözlükler, saç bantları, bileklikler, kolyeler… Kısacası hemen hemen her çeşit aksesuarda ilginç tasarımlar görmek mümkün hale geldi. Sokakta gördüğünüzde artık şaşırmayacağınız birçok aksesuar 2015 de yerini iyice sabitledi denebilir. Çoğu kişinin henüz alışamadığı bu aksesuarlar ile beğeni veya merak hiç fark etmez her şekilde gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Klasik Takılar

Klasik olarak, sokağa çıkmadan önce mutlaka taktığımız takılar 2015 sezonunda kendini renkli ve büyük parçalar olarak gösteriyor. Altın ya da gümüş rengi takıları, zıttı olan gündelik aksesuarlarla birlikte kullanıp; farklı bir yorum getirebilirsiniz. 2015 de görebileceğimiz dikkat edici diğer bir aksesuar kullanımı bol bol yüzük takmak olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir