2015 Yaz Modası Converse Kombinleri

2015 Yaz Modası Converse Kombinleri

Bayan, erkek, genç, yaşlı herkesin giymekten zevk aldığı rahatlığın sembolü olan coverse ayakkabılar 2015 yaz modasına da damga vurmuş durumdadır. İşi gereği çok klasik giyinenler hariç herkes için bir converse mutlaka bulunur. Özellikle 2015 yazında rengârenk, tek renk, zımbalı, çivili veya parlak taşlı olmak üzere birçok çeşit ve modeli bulunmaktadır.

blazer-ceket-kadın-jean-kot-spor-zımbalı-ayakkabı-converse-440x660

Erkekler için kot veya keten pantolon ya da şort altına giyilebilecek her renkte ve hatta değişik desenlerde converse bu yaz tüm mağazalarda. Her üründe olduğu gibi converse konusunda da bayanlar için seçenekler neredeyse sınırsız. Ancak önemli olan doğru renk ve desenle en iyi kombini yapabilmektedir.

converse-sokak-modasi-2014-2015

Hangi Converse, Hangi Kıyafete Yakışır?

Hem bayan hem de erkeklerde özellikle dikkat edilecek husus üstteki kıyafetler çok renkli ise converse tek renk olmalı, kıyafetler pastel renklerde ya da tek renk ise converse desenli, zımbalı veya rengârenk olabilir. Aksi halde karmaşık ve göz yorucu bir görüntü oluşur. Genellikle converse içine görünmeyen babet çorapları tercih edilse de daha sıra dışı bir görüntü elde etmek isteyenlere, içine renkli çoraplar giymeleri tavsiye edilebilir. Ayrıca converse bağcıklarını farklı renklerde seçerek değişik bir hava katılabilir. Alternatifler çoğaltılabilir, önemli olan en rahat, sağlıklı ve şık olanı seçip doğru parçalarla kombinlemektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir