2015 Yaz Modası Plaj Kombineleri

Yazın gelmesiyle deniz sezonu da açılır. Deniz, kum, güneş derken tatlı bir koşuşturmaca başlar.  Her sene değişen plaj modasında bu sene neler var? Plaj modası dendiğinde akla gelen ilk şey bikinilerdir.2015 yazında da çok hoş ve renkli bikini modeller olmasına rağmen bu yaz plajlara mayokini ve trikine hakim durumdadır. Dekolteleri ile göz dolduran mayolar renkleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Mayo mu? Trikine mi?

Alışıldık mayo modellerinden hoşlanmıyor ama bu yaz plajlarda bikini ile dolaşmak istemiyorsanız sıra dışı modellere sahip trikine tercih etmelisiniz. Önden mayokini modeli arkadan bikini görüntüsüne sahip trikine ile plaj da fark yaratacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mayolarınızı En Güzel Parçalar ile Kombinleyin

Seçtiğiniz bikini veya mayonuzun üzerine şöyle hasır ya da vizör şapkalar ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Hasır şapkalar, plajlar da her zaman tercih edilen şapka türüdür fakat bu sene vizör şapkaların şıklığı ile plaj da dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

isabeli-fontana-photoshoot-for-morena-rosa-beach-spring-summer-2015-fashion-trend-style-1

Denizde giyeceğiniz mayonuza karar verdiniz, peki sahile giderken ne giyeceksiniz? Büyük bir plaj çantasının içine havlunuzu, kremlerinizi, işinize yarayacak eşyalarınızı doldurduktan sonra sıra plaj için hazırlanma vakti geldi. Her sezon gözde olan kot şortlar ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Ama bu senenin gözdesi olan kimonoyalara da kesinlikle bir göz atmalısınız. Zaten sonrasında kendinize hemen bir tane alacaksınız.

Şimdi Son Dokunuşların Zamanı

Çantanızı hazırladınız, giyeceklerinizi de tasarladınız şimdi sıra vücudunuzun ağırlığını taşıyan ayaklarınıza sıra geldi. Bu nokta da plaj terlikleri ile kombini sonlandırma zamanıdır. Plaj terliği tercih edenlerin yanı sıra sandalet rahatlığından vazgeçmeyenler de var. Sizin ayağınız neye alışıksa plajda da onu tercih edeceksinizdir, ama denize girdiğinizde ayağınızdaki plaj terliğinin ya da sandaletin hiçbir önemi kalmayacağı için burada dikkat etmeniz gereken giydiğiniz kıyafetle olan uyumu kadar ayağınızın da rahat etmesidir.  Artık plaj için tamamen hazırsınız. Şimdi seçtiğiniz parçaları giyip plajın tadını çıkarma sırası sizde.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir