2016 Abiye Bolero Modelleri

2016 Abiye Bolero Modelleri

Genellikle abiye elbiselerdeki fazla dekolteyi kapatmak amacıyla kullanılan abiye bolerolar birbirinden şık modellerle tasarlanmışlardır. Şıkır şıkır abiye elbiseleri daha da süslemek, çekici hale getirmek için göz alıcı abiye bolerolar vitrinlerde.

Elbise İle Aynı Formda Olan Abiye Bolerolar

Elbisenin bir parçası gibi aynı renk, desen ve modelde tasarlanan abiye bolerolar, şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktalar. Elbise ile aynı olan bolerolar, risksiz ve bütünleyici bir hava yaratır. Elbiseye özel tasarlanan 2016 yılı abiye bolerolar, daha çok ceket formunda ve yarım kollu olarak üretilmişlerdir.

2016 Abiye Bolerolarda En Şık Modeller

Abiye bolerolarda 2016 modası, elbiseden farklı, ancak elbise ile uyumlu renklerle şekillenmektedir. Siyah taşlı abiye elbiseye, beyaz ve taş işlemeli bolero bu örneklerden birisidir. Dantelli mavi bir abiye elbise için, dantel işlemeli kahverengi bir bolero çok şık bir alternatif olabilmektedir.

Abiye Bolerolarda Kürk Detayı

Abiye elbiselerle kombinlemek için tasarlanan bolerolarda 2016 modası kürklü detayları barındırmaktadır. Abiye bolerolar tamamı kürk veya yakası, bilekleri kürkle kaplanmış modeller çok şık görünmektedir.

lacıvert-Abiye-Bolero-Modelleri

Tüylü Abiye Bolerolar

Abiye elbisenin klasik görüntüsünün altını çizecek özellikte tamamen tüyle kaplı abiye bolerolar çok zarif bir alternatiftir. Özellikle her renk abiye elbise ile kombinlenebilen siyah ya da beyaz renkli tüylü bolerolar hanımları bir kuğu zarafetine kavuşturacaktır. Omuzlarının yeterince geniş olmadığından şikayetçi olan bayanlar için de en iyi bolero alternatifi, kabarık, tüylü bolerolardır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir