2016 Aksesuar Trendleri

Güzel giyinmenin, şık olmanın ve modayı takip etmenin en önemli parçalarından biri kıyafetlerle aksesuarları doğru kombinlemektir. Bu sebeple seçilecek aksesuarlar da modaya uygun olmalı ve giyilen kıyafete yakışacak nitelikte seçilmelidir. Bunun farkında olan tasarımcılar yeni yılın yaklaşması ile birlikte 2016 senesine ait aksesuar modellerini görücüye çıkarmışlardır.

2016 Senesi En Trend Aksesuarı Broşlar

2016 senesinde en dikkat çekecek ve sıklıkla kullanılacak aksesuarların başında broşlar gelmektedir. Broşlar saç aksesuarı olarak kullanılabileceği gibi, yakalara, manşetlere, ayakkabıya hatta düğme yerine gömleklere bile kullanılacak ve hem şık hem de farklı görünmek isteyen tüm kadınların bir numaralı tercihi olacaktır.

2016 Senesi Moda Aksesuarları Arasında Yer Alacak Eldivenler ve Kemerler

Özellikle kış ayları içerisinde kullanılacak olan eldivenler geçtiğimiz yılların aksine dirseklere kadar uzanan modelleri ile dikkat çekecektir. Özellikle sıcak tutması sebebiyle herkes tarafından kullanılan eldivenlerde deri model kullanımı oldukça artacaktır.

2016 senesinin dikkat çeken bir diğer aksesuarları da kemerlerdir. Geçtiğimiz sezonda da kullanılan oversized kemerler bu sezonda dikkat çekecek, ancak bunların yanı sıra zincir kemerler de bu sene içerisinde bolca kullanılacaktır.

2016 Senesi Diğer Trend Aksesuarlar

Her türlü kıyafette mutlaka yer alacak aksesuarlar, 2016 senesi içerisinde biraz daha şatafatlı ve abartılı bir görüntüde olacaktır. Kürk detayların yer alacağı şallarla beraber çiçekli saç bantları, tasma kolyeler, etnik takılar da eski zamanların modasını günümüze uyarlayacak ve sıklıkla karşımıza çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir