2016 Atkı Modelleri

2016 Atkı Modelleri

Kış kombinlerinin vazgeçilmez parçaları atkılar hem soğuktan korunmak hem de kombini daha şık hale getirmek için çok kullanışlı parçalardır. Genelde atkılar kombine göre seçilse de kimi zaman öyle şık atkılar vardır ki atkıya göre kombin yapılır.

2016 Yılının En Şık Atkı Modelleri

2016 yılı için tasarlanan atkılarda renk, desen ve model uyumu göze çarpmaktadır. Geçen sezonun zıtlıklardan trend oluşturma modası yerini 2016 yılında uyuma bırakmıştır. Aynı desende şapka ve atkı takımları, birbiriyle en uyumlu renklerden oluşmuş atkılar bu yılın trendidir. 2016 atkı modellerinin genel olarak örgü desenleri ağırlıklı olması da başka bir ayrıntıdır. Büyük örgü desenlerinin atkıları süslemesi ve bu atkıların aynı desenlerde berelerle tamamlanması bu sezonun trendidir.

Örgü-Şapka-Bere-Atkı-Modelleri-2016

2016 Yılı Atkılarında Büyük Ponponlar

2016 atkı modellerinde bir önceki sezonun boyunluklarının yerini geniş ve uzun atkılar almıştır. Özellikle bu geniş atkıların uçlarını süsleyen büyük ve sevimli ponponlar 2016 kış sezonuna damga vuracaktır. Atkılara eklenen ponponların atkı ile birebir aynı renkte, bir tık açık ya da koyu tonlarda seçilmiş olması da ince bir detaydır.

2016 Atkı Modellerinde Etnik Desenler

Her sezon etnik desenlerden vazgeçemeyenler için de, 2016 yılı atkılarında beyaz, krem ya da kahve tonlarda etnik desenlerde iri iri örülmüş atkılar da mevcuttur. Ancak etnik desenli örgü atkılarda pastel renklerin ağırlığı hissedilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir