2016 Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Fakat ayakkabı seçmek de zorlu ve meşakkatli bir olgudur.  Ayakkabınızı seçerken elbette modeli çok önemlidir. Şıklığınızı tamamlayan en büyük parçalardan biridir ayakkabı seçiminiz. Ayakkabınızı seçerken önceliğiniz görüntüsü kadar rahatlığı da olmalı yanlış ayakkabı seçiminiz ayak sağlığınıza zarar verebilir. İşte bu yüzden rahat kullanışlı ve stilinizi tamamlayacak modeller seçmelisiniz. Şıklığınızdan ödün vermemeli ama aynı zamanda rahat olmalısınız.

Feminen Ayakkabılar

Zarif feminen ayakkabıları her kadın sever. Mutlaka bir tane dahi olsa dolabında vardır. Birde günümüzde ön plana çıkmış olan maskülen yani erkek ayakkabılarına benzeyen ayakkabılar oldukça sevilen ve rahatça kullanılan istenen modeller arasında yer almakta. Bunun yanı sıra dizüstü çizmeler kısa bootieler de oldukça rövanşta olan modeller arasında yer almakta. Feminen ayakkabılarda mutlaka dekolte kullanılması şarttır. Bağcıklı bilekten biraz daha yukarıda çizmeye benzeyen fakat ayakta daha sexy daha kadınsı duran bağcıklı ayakkabıları kullanmak istemeyecek bir kadının olmadığını bilmelisiniz. Yüksek topuklu zarif bilekten bağlamalı ayakkabılarda şık ofis kıyafetlerinizin altında mini elbiselerinizin zarafetini tamamlamak için tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almalıdır.

Düz Taban Ayakkabılar

Topuksuz ya da çok kısa topukla neredeyse yere bitişik ayakkabılar yazın olduğu gibi kışın da kullanabileceğiniz modeller arasında yer almalıdır. Dolabınıza mutlaka bir kaç tane eklemelisiniz. Pantolon etek ya da elbise her kıyafetin altına çok yakışıyor. Hem de zarif ve kullanışlı muhteşem renkleriyle gözünüzü kamaştıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir