2016 Bayan Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolonlar hem bayların hem de bayanların çok sık tercih ettikleri bir kıyafet çeşididir. Uzun yıllardır hayatımızda olan kot pantolonlar artık vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır. Neredeyse her insanın gardırobunda yer alan bu pantolonlar günümüzde çok farklı modellere sahiptir. 2016 yılında görmeye alışacağımız bu modeller genellikle yırtık modellerdir. Geçtiğimiz sene dizinde bir yırtığı olan kot pantolon modellerinin satışı deyim yerindeyse resmen patladı.
Son moda yırtık kotlar
Özellikle genç bayanların çok sık tercih ettikleri yırtık kotlar moda dünyasında yeni bir kapı aralamış gibi gözükmektedir. Yırtıkların miktarı modele göre değişmektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan yırtık kot modelleri özellikle 2016 yılında vitrinleri süsleyecek gibi gözükmektedir.

Boyfriend Kot pantolon modelleri
Kısa bir süre önce hayatımıza giren boyfriend kot pantolonlar tarz yaratmak isteyen hanımlar için birebirdir. Farklı bir havaya sahip olan bu pantolonlar bol kesimleri ile dikkat çekmektedir. Boyfriend kot pantolonların yırtık modelleri de çok fazla tercih edilmektedir.

Yüksek Bel Kot Pantolonlar 
2016 yılında görmeye alışacağımız pantolon modelleri arasında olan yüksek bel pantolonlar kullanıldığında fiziği olduğundan daha düzgün gösterme özelliğine sahiptir. Düşük bel pantolonların bel bölgesinde yarattığı kötü görüntüyü engelleyen yüksek bel pantolonlar kilolu bayanların en iyi yardımcısı olacaklardır.

Bol Paça Kot Pantolonlar

Geçtiğimiz yıllarda görmeye alıştığımız bol paça pantolon modelleri 2016 yılında özellikle kot pantolonlarda görülmektedir. Bol paça pantolonların topuklu ayakkabı ile kullanıldığında bacakları ince gösterme gibi bir özelliği vardır. Bu sebeple bayanlar tarafından oldukça sık tercih edilir. Bu sene vitrinlerde görmeye alışacağımız bol paça kot pantolonlar hem çok şık oluşu hem de bacakları ince gösterdiği sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Bayan kot pantolon modelleri 2016 yılında her sene olduğu gibi vitrinleri süsleyecek gibi durmaktadır. Uzun yıllardır hayatımızda olan kot pantolonlar bu sene de birbirinden farklı modelleriyle bayanların beğenisine sunulmuştur. Her zevke ve her bütçeye uygun çeşitleri bulunan kot pantolonlar daha uzun yıllar modayı yönlendirecek gibi gözükmektedir.


Mesaj YAZ

Toplam: 1265