2016 Bebek Elbiseleri

Bebekler, anne-babaları sayesinde, modayı yakından takip ediyorlar. Küçülen ve ancak birkaç kez giyilebilen bebek kıyafetlerinin, sürekli yenilerinin alınması gerektiğinde, moda tasarımcılarının gözdelerinden. 2016 bebek kıyafetleri, özellikle henüz bebekleri olacağını öğrenmiş, şu an hamile olan anne adaylarının, yakın markajında.

Kız Bebekler İçin Elbise

2016 yılının, bebek modasında, en dikkat çekici nokta; el üretimi, örgü modellerin revaçta oluşu. Basit kesim, askılı ve alt kısmı geniş örgü elbise modeller, gelecek dönemde sıkça görülecek gibi. Örgü ve fiyonklarla süslü kız bebek elbiselerinde, uçuk tonlarda pembe tercih ediliyor. Bebek elbiselerinin, öncü üreticileri ise, 2016 sezonunda, özellikle kırmızı rengi bolca kullanıyor.

Erkek Bebekler İçin Kıyafet

Erkek bebekler için, 2016 yılında, en çok kullanılan renk; lacivert. Beyaz ile lacivert kombini, erkek bebekler için sıkça kullanılmış. Genellikle, alt lacivert, üst beyaz şeklinde uygulanan kombinler, çabuk büyüyen bebeklerin, birkaç kereden fazla giyebilmesi için, ayarlanabilir askılarla üretilmiş. Gelecek sezonda, desenli kumaşlar yerine, tek renk kumaşların, birlikte kullanılmış olması da, dikkat çekici diğer bir nokta.

Bebek Elbisesi Nasıl Olmalı?

Özellikle, kız bebekler için üretilen elbiseler, zaman zaman aşırıya kaçan detaylarla bezenmiş olabiliyor. Üzerinden düşüp, bebeğin ağzına girebilecek ve tehlikeli durumlar yaratabilecek; pul, düğme, parlak taş, zincir ve benzeri detayları, en az düzeyde tutmak ve giydirildiğinde, son derece dikkatli davranmak ve sık kontrol etmek, doğru bir hareket olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir