2016 Beyaz Elbise Modelleri

Saf ve asil bir renk olarak beyaz elbiseler her yaştan bayanın rahatlıkla giyeceği kıyafetlerdir. Modası hiç geçmeyen bir renk olarak 2016 yılında da beyaz renk elbiseler pek çok ünlü markanın koleksiyonlarında yer almaktadır.

Beyaz Dantelli Elbiseler

Nostaljik ve zarif duruşu ile elbiselerde yer verilen dantel, beyaz rengi ile müthiş uyumu yakalamış olan ikililerden biri oldu diyebiliriz. 2016 beyaz elbise modelleri arasında dantel detayı ile göze çarpan birçok elbise modeli bulunmaktadır. Abiye ve günlük elbise modelleri zorlanmadan kıyafet seçimi yapmak isteyenler için tasarlanmış niteliktedir. Diz üstünde kalan beyaz elbise modelleri az mevsiminde olduğu kadar kış aylarında da tercih edilen modeller arasındadır.

Kışın Beyaz Giymekten Vazgeçmeyin

Yaz mevsiminin rengi olarak benimsenmiş olan beyaz, kış mevsiminde nadir tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Ancak son yıllarda bu kuralı bozar nitelikte beğenilere sunulan koleksiyonlar, kış mevsiminde bolca beyaz giymeye teşvik etmektedir.

Havaların soğumasıyla birlikte beyaz gibi açık renk kıyafetlerini gardırobun arka köşelerine kaldıranlar için beyaz elbise kombin önerileri oldukça şık görünümdedir. Bu nedenle kışın beyaz giymekten çekince duyanlar, tereddütlerini bir kenara koyarak beyaz elbise giymenin keyfini yaşayabilirler. Aydınlık ve ferahlatıcı bir renk olmasından dolayı pozitif enerji katacak olan 2016 beyaz elbise modelleri fiziğine güvenen bayanların mutlaka denemesi gereken modelleridir.


Mesaj YAZ

Toplam: 560