2016 Çocuk Etek Modelleri

Kız çocuklarının en favori kıyafetlerinden olan etekler, çocuklar için ne kadar kullanışsız olsa da onların istemesinden dolayı tercih edilebilir. Sevimlilikleri ve renkleri dolayısıyla çocukların ilgisini başarılı bir şekilde çeken etekler genellikle kısa boylardadır. Yüksek olasılıkla, uzun boylu etekler çocukların hareketlerini kısıtlayacağı için tercih edilememektedir.

Günlük Çocuk Etekleri

Günlük kullanım için en uygun çocuk etekleri kot eteklerdir. Diz hizasında olup boy olarak da uygun olan kot etekler, saten parlaklığında kurdelelerle, payetli fiyonklarla, tül detaylarıyla ve çiçeklerle süslenmiştir. Bu şekilde çocukların beğenisini kazanan kot etekler, birçok kıyafetle kombinlenebilir. Diğer bir seçenek olarak sade renklerde olan katlı, fırfırlı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür etekleri kombinlemek daha kolay olacaktır. Ayrıca kot kumaştan farklı olarak daha hafiftir ve rahattır.

Adsız

Desenli Çocuk Etek Modelleri

Desenli çocuk etek modelleri genellikle kabarık formda tasarlanmıştır. Bu şekilde hem günlük hayatta hem özel günlerde tercih edilebilir hale gelmiştir. Çocuk eteklerinde desen olarak genellikle puantiyeler ve çiçekler kullanılmıştır. Düz kabarık türde olabileceği gibi katlı ve fırfırlı formlarda da olabilirler. Karmaşık desenlerin bir arada kullandığı modelleri de kullanabilirsiniz. Bazı etek modelleri, tül detaylarıyla hareketlendirilmiştir. Renk olarak öncelikle pembe, kırmızı ve beyaz sonrasında ise yeşil, lacivert gibi renkler tercih edilmektedir. Bu tür etekleri daha şık üstlerle tamamlayıp; okul merasimlerinde, düğünlerde tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir