2016 Çocuk Gelinlik Modelleri

Düğünlerde çok sık karşılaşılan minik kız çocuklarının gelinlikli halleri birçokları için çok sempatiktir. Bu sebeple her sezon çocuk gelinliklerine rağbet fazladır. 2016 çocuk gelinliği modelleri de var olan ilgiyi daha da artıracak şıklıktadır.

En Şık, En Yeni Çocuk Gelinlikleri

Çocuk gelinliklerinde 2016 modası, kabarık tarlatanlı ve etekleri buruşuk modeller ön plandadır. Üst beden sade veya çok az dantel detaylı, ancak eteği prenses gibi kabarık ve yan yana büyük toplar halinde buruşuk gelinlikler bu yıl çok moda.

Çocuk Gelinliklerinde Kabarık Tüller

2016 yılı çocuk gelinliklerinde, eteği yukarıdan aşağıya doğru kat kat tüllerle kabartılmış modeller çok yaygındır. Yerleri süpürecek uzunlukta ve prenses kıyafeti kabarıklığında gelinlik etekleri çok sevimli ve şık görünmektedir. Özellikle katların her biri üzerine işlenen boncuk ve pullar ışıl ışıl bir görüntü yaratmaktadır.

Askılı-çocuk-gelinlik-modeli

Çocuk Gelinliklerde Prenses Tacı

Çocuk gelinlikleri dantel, payet veya boncuk işlemeli modellerine uygun taçlarla bütünleşmektedir. Saçları açık ve dalgalı ya da dağınık topuz olan kız çocukları, gelinliklerini mutlaka bir taç ile süslemektedirler.

2016 Çocuk Gelinliklerinde Renk Seçenekleri

Çocuk gelinliklerinde her zamanki gibi 2016 yılında da en gözde renk sade beyazdır. Ancak kız çocuklarının tozpembe ve koyu pembeye olan hayranlıkları, mor ve lila tonlarına karşı zaafları da göz ardı edilmemektedir. Bu sebeple çocuk gelinlikler ağırlıklı olarak beyaz, pembe ve mor tonlarında tasarlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir