2016 Defacto Bayan Gömlek Modelleri

Klasik ve spor çeşitleri ile gömlekler, kadınlar kombinlerinde şıkça kullandığı giysilerden biridir. Pantolon ya da etek ile oldukça şık ve modern duran gömlekler, 2016 Defacto bayan gömlek modelleri ile yeni sezonun renkli ve kaliteli geçeceğinin sinyallerini vermektedir. Kareli ve taşlı gömlek modelleri, bayanların tercih etmekten memnun oldukları modeller arasındadır.

Defacto Bayan Kareli Gömlek Modelleri

Özellikle genç bayanların iş yaşamında ya da günlük olarak tercih ettiği kareli gömlekler, 2016 senesinin de öne çıkan modaları arasındadır. Kısa kareli gömlekler, kot pantolon ile kombinlendiğinde oldukça şık bir görüntü elde edilmektedir. Cep ve düğme detayları ile sadelikten çıkmış olan kareli gömlek modelleri ile etrafta şık bayan görmek mümkündür.

Defacto Dar Kesim Gömlek Modelleri

Zayıf bayanların tercih edebileceği dar kesim gömlek modelleri birçok renk seçeneği ile Defacto bayan gömlek kategorisinde yer almaktadır. Kış aylarında da rahatlıkla giyilebilecek model ve yapıda gömlek modelleri bayanları beklemektedir. Kareli ve dar kesim modellerinin bir araya geldiği gömlek modelleri son derece şık ve modern görünüme sahiptir. Özel günleri daha şık hale getirecek gömlek çeşitleri de Defacto Bayan gömlek modelleri arasında yer almaktadır. Buse Terim gibi ünlü bir tasarımcının tasarımlarının yer aldığı 2016 sonbahar- kış sezonundan giyinmek önemli ayrıcalıklardan biridir. Bu ayrıcalığı yaşamak için Defacto mağazaları müşterileri beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir