2016 Defacto Bayan Hırkaları

Kışın hırka giymek birçok bayana fazlasıyla yakışmaktadır. Kış aylarının gerekliliklerinden biri olarak en şık hırkalar, Defacto Bayan hırka kategorisinde fazla sayıdaki tasarımları ile bayanların beğenisine hitap etmektedir. Hırka trendlerinden ödün verilmeden hazırlanmış olan 2016 hırka koleksiyonu, renkleri ve modelleri ile kendine hayran bırakacak şıklığa sahiptir.

Kuşaklı Hırka Modelleri

Düğmeli ve merserize hırka modellerinin yanı sıra Kuşaklı hırka modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Hırka kumaşından tasarlanmış olan kuşaklar, sade kemerlerin daha hareketli olmasını sağlamıştır. Lacivert ve bordo renklerinin hakim olduğu hırka modelleri, her yaştan bayanın rahatlıkla giyebileceği modellerdir. Hırka almadan önce Defacto hırka modellerine göz atmak, kaliteli bir hırka şıklığı için gereklidir.

Trend Hırka modelleri

En şık hırka modellerinin kolaylıkla bulunacağı bir koleksiyona sahip olan Defacto aynı zamanda 2016 trendlerine de ev sahipliği yapan markalar arasındadır. Hırka modasında çok çeşitlilik göze çarpan detaylar arasındadır. Uzun hırka modellerinin yanı sıra kazak formunda olan düğmeli kısa hırkalar da bayanların kış gülerinde giyebilecekleri modellerdir.

Gençlerin aradıklarını rahatlıkla bulabildikleri Defacto, çeşitli kategorilerdeki tasarımları ile farklı kombinlerin oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. Çizgili, püsküllü ve sweatshirt şeklinde olan hırka modelleri, 2016 yılının favorileri arasında olacak modellerdir. Kış kombinlerinde hırkaya sıkça yer verenlerin mutlaka görmesi gereken hırka modelleri, en son trendlerin bir arada bulunduğu bir koleksiyona sahiptir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir