2016 Defacto Elbise Modelleri

Kadın ve erkek giyimde öncü markalardan biri olan Defacto, yeni yıla özel tasarımları ile birçok yenilikleri bir arada müşterilerine sunmaktadır. En şık elbise modellerinden erkek gömleklerine kadar pek çok giyim ürünü kaliteli ve şık bir şekilde beğenilere sunulmuştur. Sonbahar- Kış elbise modelleri, canlı ve dinamik renkleri içinde barındıran ve oldukça cici tasarımlara sahip olan elbise modelleri her yaştan bayanın zevkine hitap edebilecek güzelliktedir.

Defacto Kemerli Elbise Modelleri

Her sezon farklı bir trend ile giyim sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden Defacto, 2016 yılı için çıkardığı elbise modellerinde kemer aksesuarını sıkça kullandığı fark edilmektedir. Kısa elbiselerde kullanılan kemerler, elbiselerin daha hareketli ve gösterişli olmalarını sağlamıştır.

Defacto Çizgili Elbise Modelleri

Elbise modellerinde tercih edilen desenlerden biri de çizgili elbise modelleridir. Uzun ve kısa elbise modellerinde çizgili elbise desenleri oldukça şık bir tasarım ortaya çıkarmıştır. Uzun yıllar kaliteli hizmet çizgisinden ödün vermeyen Defacto, 2016 Defacto elbise modellerinin kalitesi ve şıklığı ile yeni yılda da en çok sevilen markalar arasına girmeyi başaracaktır.

En yeni tasarımlarında Buse Terim tasarımlarına yer veren Defacto, farklı ve son derece şık tasarımların bir araya gelmesini sağlamıştır. Elbise modelleri arasında dantel elbiseler ve triko kışlık elbise modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Elbise modelleri kategorisinde oldukça zengin içeriğe sahip olan Defacto, müşterilerine her zaman en kaliteliyi sunmak için çaba göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir