2016 Defacto Erkek Bere Modelleri

Erkeklerde bere kullanımı nadir olsa da, soğuk kış günlerini sıcak geçirmek için en ideal olan seçeneklerden biridir. Defacto markasının kış koleksiyonu içinde farklı model ve tarz olan erkek bere modelleri, stil sahibi görünmek isteyen beylerin beğenilerini cezbetmektedir.

Defacto Erkek Çizgili Bere Modelleri Ve Kombini

Spor giyim tarzında bere takmak yılın trendlerinden biri olsa da klasik giyim tarzında da bere takmak değişik ve oldukça tarz olmayı beraberinde getirecektir. Çizgili bere modelleri, Defacto 2016 kış koleksiyonuna bakıldığında göze ilk çarpan modeller arasındadır. Örgü modellerin çeşitli oluşu da bere modasında oldukça şık bir görünüme neden olmaktadır.

Defacto Erkek Jakarlı Bere Kombini

Yumuşak dokulu tasarımları ile kış mevsiminde sıkça etrafta görülmeye değer olan Defacto Jakarlı bere kombini, tarz bir kot pantolon ve triko bir kazak ile kombinlendiğinde ortaya şık bir kış kombini çıkmaktadır. 2016 yılında jakar desenli modellere kazak ve berelerde sıklıkla yer verildiği görülmektedir.

Çeşitli kombinlerde kullanılması uygun olan bere modelleri, 2016 kışının daha şık ve sıcak geçmesine olanak sağlayacaktır. Siyah ve grinin yer verildiği jakarlı bere modelleri siyah ve kahverengi deri ceket ve montlarla da oldukça uyumlu görünmektedir. Bereye uygun atkı takarak kış kombininin daha hareketli ve şık olması sağlanabilir. Güven tazeleyecek olan Defacto erkek bereler, yeni sezonun en çok konuşulacak aksesuarlarından biridir.


Mesaj YAZ

Toplam: 1604