2016 Kış Ayları Tesettür Modası

Yılbaşının yaklaşması ile yeni sezona ait ipuçları yerini somut delillere bırakmaya başlamış, vitrinlerde 2016 kış modasına ait ürünler dikkatleri çekmiştir. Özellikle son yıllarda başlı başına bir sektör haline gelen ve kendine has moda akımları oluşmaya başlayan tesettür giyimleri de 2016 kış modasına ait ürünleri piyasaya çıkarmıştır.

2016 Kış Ayları Tesettür Modası Trend Renkler

Tesettür modasında kış aylarına ait modellerde en çok dikkat çeken şeylerden biri vizon rengi ve siyahın beraber kombinlenmesi ve bunun meydana getirdiği mükemmel uyumdur. Her ikisi de ayrı ayrı kış rengi olarak kullanılan vizon ve siyah beraber kullanıldığında da oldukça şık ve dikkat çekici olmak mümkün olmakta ve 2016 kışı içerisinde çok sık karşımıza çıkacak gibi gözükmektedir.

Vizon rengi ve siyahın birbirine uyumunun yanı sıra, bu kış siyahı kırmızı ile birlikte de oldukça farklı kombinlerde şık şekillerde göreceğiz. Özellikle kırmızı ve siyah bir arada ekose modellerde karşımıza çıkacak ve monttan kabana, gömlekten eteğe kadar pek çok farklı giyim parçasında dolaplarımızda yerlerini alacaktır.

2016 Kış Ayları Tesettür Modası Trend Tarzlar

Dönem dönem moda olan maskülen tarzlar yerini 2016 kış tesettür modasında feminen tarzlara bırakacaktır. Özellikle siyah ve beyazın birlikte kullanılarak yaratıldığı bu feminen tarz, keskin ve net duruş sağlayan detaylı kalıpları ile karşımıza çıkacaktır. En gözde desenler arasında yer alan kazayağı desenlerinin yine revaçta olacağı 2016 kış aylarında bu deseni tesettür kabanlarında ve montlarda sıklıkla bir arada göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir