2016 Kış Bayan Modası

Şıklığın önemini kavrayan ve her daim şık olmak için çaba sarf eden bayanların yakından takip ettiği 2016 kış modası kendini göstermeye başladı. Kabandan eteğe, kazaktan gömleklere kadar yeni yılın modası oldukça şık ve her zevke hitap eden kesimler içeriyor.

2016 Kış Bayan Üst Giyim Modası

Üst giyim denince akla gelen gömlek, kazak, tunik gibi giysi parçalarının yanı sıra kış ayı için oldukça önemli olan kabanlar ve ceketler de bu kategoride yer almaktadır.

Kış modası denince özellikle ceket ve kabanları incelemek ve göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Özellikle ceket modasında maskülen kesimler dikkat çekmekte ve kullanılan kalın kumaşlar ile bu maskülen ceketler, en feminen kıyafetle bile kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Kapitone kumaşların da dikkat çektiği ceket modellerinin yanı sıra, kaban modellerinde de maskülen kesimler ve kapitone kumaşlar tercih edilmiştir.

2016 Kış Bayan Alt Giyim Modası

Kış aylarında sıcak tutması sebebiyle özellikle tercih edilen pantolonlar yerini şıklığın temsilcisi eteklerle de paylaşmaktadır.

Pantolon modasında özellikle 70’ler ve 80’lerden esinlenilmesi dikkat çekmektedir. Bol paça pantolonlar bu sebeple 2016 kış modasında sıklıkla görülen modeller arasında yer alacaktır.

Soğuk kış günlerinde olunmasına rağmen şık olmak isteyen bayanların tercihi eteklerde de 70 ve 80’lere ait kesimler bulunmaktadır. Kadife kumaşların tercih edileceği etek modellerinde özellikle bol ve Pileli kesimler yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir