2016 Kış Modası Beyaz Hırka Modelleri

2016 Kış sezonunda, tığ ile işlenmiş, dizlere kadar uzanan, kalın dokulu ve dantel görünümlü hırkalar, en çok kullanılan öğelerden olacak. Yapacağınız kombinlerle, çok romantik bir görüntü elde edebileceğiniz gibi, asi ve vurdumduymaz bir tavır da sergileyebilirsiniz.

2016 Kış Modası Beyaz Hırka ve Pantolon Kombinleri

El örgüsü ya da el örgüsü havası verilmiş triko bir beyaz hırkanın altına, birkaç sezon daha dolapların başköşesinde kalacak gibi görünen yırtık ve taşlanmış kotunuzu giyebilirsiniz. Birbirini çok iyi tamamlayacak olan bu iki farklı kıyafet, zıtlıkların uyumunu temsil ediyor gibi duracaktır. Sonbahar ve kış mevsimi şartlarına uygun bir Converse giyerek, kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu kıyafetin olmazsa olmazı, gevşek topuzdur. Bu şekilde topladığınız saçlar, hem tamamlayıcı hem de ruhu tamamen yansıtıcı bir etkiye sahip olacaktır.

hırka-kombinleri

2016 Kış Modası Beyaz Hırka ve Etek Kombinleri

Beyaz hırkanız, kıyafetinizin ana unsuru olacaktır. Altına giyeceğiniz, pastel pembe tonlarda, kloş ve midi boyda bir etek, kıyafetinize son derece masum ve romantik bir hava katacaktır. Beyaz hırka ve pembe eteğinizi, hırkanızın içine giyeceğiniz, çok açık gri renkte bir badi ile tamamlamanız halinde, hırkanızı çıkarsanız bile pembe ile uyumu sayesinde, kıyafetinizin etkisi devam edecektir. Kıyafetin, en az görünen kısmı badi olacağından, benzer tonlarda, kısa boğazlı bir bot, renk uyumunu yakalamanıza yardımcı olacak bir ayrıntıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir