2016 Kış Modası Kot Elbiseler

2016 Kış Modası Kot Elbiseler

 Kot kıyafetlerin her mevsimde giyilebilir olması, onları daha cazip hale getirmektedir. Öyle ki kot mont hem baharda hem kış mevsiminde, kot pantolonlar her sezonda ünlü markaların vitrinlerini süslemektedir. Yaz mevsiminin bir parçası olan kot elbiseler de daha sıcak tutacak kalın kotlardan üretildiğinde kış şıklığına damga vurmaktadır.

2016 Kış Kreasyonlarında Kot Mini Elbiseler

2016 yılının kış kreasyonlarındaki kot elbiseler genel olarak dar ve mini ağırlıkta tasarlanmışlardır. Kalın kot kumaştan vücudu saran mini elbiseler uzun çizmelerle kombinlendiklerinde çok şık bir hava yaratmaktadırlar.

Kışlık Kot Elbiselerde Fırfırlı Etekler

2016 yılı kış kombinlerinde kot elbiseleri tercih edecek olanların fırfırlı eteklerle spor-şık bir hava yaratması mümkün olacaktır. Özellikle fırfırlı etekli kot elbiseleri asker botları ve postallarla kombinleyenler 2016 kışında trend olacaklardır.

capture-20150914-001131

2016 Kot Elbiselerde Kürk Detaylar

Yeni sezon kot elbiselerin kollarında, boynunda ve yakasında bulunan kürk detaylar çok daha alımlı bir hava yaratmaktadır. Özellikle canlı renklerdeki ve simle parlatılmış kürk parçalar kot elbiselerin spor imajını klasiğe döndürmektedir.

2016 Yılı Kış Sezonu Kot Elbiselerde Yarım Kollar Modası

2016 yılının kot elbiseleri kol boyları ile de ezber bozmaktadır. Alışılmış sıfır kol ya da uzun kollu kot elbiselerin yerini bu sezon yarın kollu, dirseğe kadar uzanan kot elbiseler almaktadır. Üstelik yarım kollu kot elbiselerin etek uçlarında ve kol bitiminde boncuk veya taş işlemeler, büyük düğmeler de göze çarpmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir