2016 Kış Sezonu Erkek Modası

Kış aylarının gelmesi ve yeni sezon ürünlerinin vitrinlerde yerini alması ile 2016 kış sezonuna ait modeller de piyasaya çıkmaya başlamıştır. Erkek modası göz önüne alındığında bu sene radikal değişiklikler dikkat çekmektedir.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Pantolon Modelleri

Geçtiğimiz sezonlarda erkek modasına ait pantolon modellerinde özellikle dar pantolonlar dikkat çekmekteydi. Bu sezon ise geçtiğimiz sezonların tam tersine bol ve salaş pantolonlar tercih edilmekte. Bol ve salaş pantolonlar ise düşünüldüğü gibi sadece spor ve günlük giyimde değil, klasik giyimde, hatta ceketli takımlarda bile karşımıza çıkmaktadır.

Yeni sezonda erkeklerin tercih edeceği pantolon modellerinde pantolonların şekli kadar kumaş türleri de dikkat çekmektedir. Sadece kumaş ya da Jean pantolonlar değil, deri ve kadife pantolonları da bu sene sıklıkla karşımızda görecek ve rahatlıkları ve şıklıkları ile sıkça tercih edeceğiz.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Takım Elbise Modelleri

Erkek giyiminin en önemli parçalarının başında gelen takım elbiselerde de bu sezon bazı değişiklikler mevcut. Özellikle geçtiğimiz sezonlarda pek kullanılmayan gri ve antrasit renklerinin revaçta olduğu 2016 kış modasında, bu renk takım elbiseleri bordo, pembe, yeşil ve kahverengi aksesuarlar ve kravatlar ile kombinlemek de takım elbiseye ekstra bir hava katmaktadır.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Kazak Modelleri

Her ne kadar 2016 kış sezonunun en fazla kullanılacak üst giyim parçası gömlekler olarak biliniyor olsa da kış soğuklarının tamamını gömleklerle geçirmek mümkün olmayabilmektedir. Özellikle kış soğuklarında kullanılacak ve büyük kolaylık sağlayacak olan balıkçı yaka kazaklar erkek modasının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Kumaş pantolonlarla bile kullanılabilecek olan bu balıkçı yaka kazaklar kışın hem soğuklardan korunmanızı sağlayacak hem de modayı yakından takip ettiğinizin bir göstergesi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir