2016 Kış Tulum Modelleri

2016 Kış Tulum Modelleri

Kadın, erkek herkesin hayatının bir döneminde giydiği tulumlar yaz, kış her sezon kullanılabilmektedir. Her mevsim için farklı model, desen ve kumaşlardan tasarlanan tulumlar, hem şık hem de rahat giyimi tercih edenler için ideal bir seçimdir. Tulumlar iş kıyafetinden çok sokak giyimi için uygun olduğundan, modeller genellikle spor ağırlıklıdır. Soğuk havalarda giyilen tulumlar kalın ve sık dokunmuş kumaşlardan üretilmekteyken, sıcak havalar için olan tulumlar daha ince, uçuşan kumaşlardandır.

En Trend Kış Tulum Modelleri

2016 kışının tulum modelleri; genel olarak spor kesimli, yuvarlak formlu tasarlanmıştır. Paça kesimleri boru biçimli ve altları dantel desenli olan tulumlar yeni yılın modasını yansıtmaktadır. 2016 kışı için hazırlanan tulumlarda soğuk kış günleri ve gecelerine özel kadife ve pamuklu kalın kumaşlar kullanılmaktadır. Ancak soğuk havalardan korunurken şıklık da unutulmamış ve tulumlar taş, boncuk ve dantel işlemelerle süslenmiştir.

puantiyeli_uzun_overalls_tulum_mango

2016 kışlık tulumlarda keskin çizgiler, geometrik şekiller ve büyük çiçekli desenler ön plandayken, sadelikten yana olanlar için tek renk tulumlar da mevcuttur.

Kışlık Tulum Seçme

Tüm kışlık kıyafetlerde olduğu gibi tulumlarda da kalın ve ısıtan kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sebeple kışlık tulumlar da, vücudun formuna göre seçilmezlerse kişiyi olduğundan daha kalın gösterebilir. Tulumların vücuda tam oturan, özellikle beli tam olarak saran modellerinin seçilmesi çok önemlidir. Tulumlardaki bel lastiği bölümünün bele tam oturmaması durumunda, kişinin beli daha kalın görüneceğinden bel, kalça ve basen kıvrımları belli olmaz ve çekicilikten uzak bir görüntü oluşabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir