2016 Kız Çocuk Şort Modelleri

2016 Kız Çocuk Şort Modelleri

Kız çocuklarının eteklerden sonra çok severek giydiği kıyafetlerden birisi de şortlardır. Eteklere daha rahat oldukları için günlük hayatta kullanım için çok daha uygun olacaktır. Şortların da günlük hayatta tercih edilebilecek sade modelleri de vardır. Çocuklarınıza günlük hayatta şort kullanımını özendirmek için sevimli modeller tercih edebilirsiniz. Kız çocuklarının sevebileceği onlarca çeşit süslemeleri olan modeller vardır.

Kot Şort Modelleri

Kot günlük hayatta, her yaştan insanın tercih ettiği giyim ürünlerinden bir tanesidir. Dolayısıyla kız çocukları için de günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilir parçalardır. 2016 sezonunda kot şort modellerinde kotun her tonu moda olacak denebilir. Ancak kot şortları kemer ile tamamlamak sezonun önde gelen konularından bir tanesi. Her tondan kotu, ince deri kemerlerle ya da kumaş kemerlerle kullanabilirsiniz. Neon renkteki kemerler ya da çiçek desenli modeller oldukça uygun olacaktır.

capture-20151030-013044

Rengârenk Şort Modelleri

Kot şortlar dışında yine hem günlük hayatta hem de özel durumlarda kullanabileceğiniz keten kumaşlı, cıvıl cıvıl şortları 2016 yılında çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renk olarak pembe ve hardal sarısının ön planda olduğu bu sezonda kareli, ekoseli desenler dikkat çekiyor. Yine bu modeldeki şortları da kemerlerle tamamlayabilirisiniz. Şortu desenli kullanacaksanız; kemer konusunda ve üst giyim konusunda sadelikten yana olmalısınız. Sonbahar zamanı tercih edecekseniz; rengârenk çoraplar kullanarak tercih edebilirisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir