2016 Modası Alt-Üst Takım Kombinleri

Kadın erkek tüm moda takipçilerinin tercih ettiği takım giysiler 2016 senesinde de kullanılacak modeller arasında yer almaktadır. Erkeklerin kurtarıcısı olan pantolon ve ceket takımlarla birlikte kadınlar için de hem pantolon ceket takımlar, hem de buna alternatif olabilecek etek ceket takımlar bulunmaktadır.

2016 Modası Bayan Alt-Üst Takım Kombinleri

Kadın kıyafetlerinde sıklıkla tercih edilen etek ceket takımlar ve pantolon ceket takımlar, 2016 modasının da önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Özellikle bu takımlarda dikkat çeken nokta, bu kombinlerin aynı desen veya aynı renk kumaşlar ile yapılıyor olmasıdır.

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi 2016 senesinde de tercih edilecek olan desenli ve renkli kumaşlar, geçmiş yılların aksine bu sene alt üst takımlarda tam bir bütünlük oluşturacak şekilde kullanılacaktır. Koyu renk fonun üzerinde canlı renklerde kombinlenecek çiçek desenlerinin yanı sıra, geometrik desenler ve siyah beyaz zıtlığı alt-üst takım kombinlerinde sıklıkla karşımıza çıkacaktır.

2016 Modası Erkek Alt-Üst Takım Kombinleri

Her ne kadar kadınlar gibi fazla çeşide sahip olmasa da erkek pantolon ceket takımları da 2016 senesinde yeniliklere sahip olacak gibi gözükmektedir. Kadın takımlarında olduğu gibi erkek takımlarında da geometrik desenler yer alacak olmakla birlikte, düz renk tercihi olan pantolon ceket takımların içerisinde kullanılacak desenli ve canlı renklere sahip gömlekler 2016 erkek modasının önemli parçalarını oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir