2016 Modasında Dikkat Çeken Jean Kumaşlar

Modası hiç vazgeçmeyen ve her giyim parçası ile kullanılabilen Jean kumaşlar 2016 modasında da oldukça önemli bir yere tutacak gibi gözükmektedir.

2016 Modasında Alt Giyim Parçalarında Jean Kumaş Kullanımı

Jean kumaşın en çok kullanıldığı ve en güzel gözüktüğü yer kuşkusuz ki Jean pantolonlardır. Kadın erkek herkesin gardırobunda mutlaka Jean pantolonlar bulunmakta, farklı renk ve farklı model seçenekleri ile oldukça beğenilmektedir.

Jean pantolonlar 2016 yılında da oldukça sık tercih edilecektir. Özellikle 90’lı yılların modası salopet pantolonlar bu sene içerisinde herkesin gardırobuna yeniden dönüş yapacaktır. Jean salopetlerde dar kesimlerin yanı sıra bol kesimler de yer alacak ve rahatlığı seven ve bol kesim tercih edenler için de salopetler vazgeçilmez olacaklardır.

Salopetlerin yanı sıra Jean pantolonlar da en çok dikkat çekecek modeller ise yüksek bel modeller olacaktır. Genel olarak bol paçaların ve bol kesimlerin tercih edileceği Jean pantolonlarda geçtiğimiz yılların aksine renkli desenli Jean pantolonlar da dikkat çekecektir.

2016 Modasında Üst Giyim Parçalarında Jean Kumaş Kullanımı

Modayı takip edenlerin ve rahatlığı sevenlerin en sık tercih ettiği üst giyim parçalarından olan Jean gömlekler 2016 yılında da hayatımızda yer almaya devam edecektir. Geçtiğimiz yıllarda da oldukça tercih edilen Jean gömlekler de bu sene geçtiğimiz yıllardan farklı olarak desenler ve geometrik parçalar da bulunmaktadır.

Jean ceketlerin de tercih edileceği 2016 yılı, Jean ceketlerde simli parçaları da vitrinlere çıkartacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir