2016 Polo Elbise Modelleri

Hem rahat olmak hem de şık gözükmek isteyen bayanların tercih ettiği polo elbiseler 2016 yılı modelleriyle dikkat çekiyor.

2016 Modellerinin Özellikleri

Genellikle polo yakanın kullanıldığı bu modellerde bayanlar elbise giyerek spor gözükmenin keyfini çıkaracaklar. Askılı, uzun kollu, yarım kollu, kısa kollu gibi modellerin bulunduğu 2016 modellerinde ön plana kısa kollu ve polo yaka modeller çıkıyor. Kemerli modellerinde göze çarptığı bu sezonda bayanların konforu ön planda tutulmuş. Bayanlar için her ayrıntının düşünüldüğü bu sezonda çizgili modeller dikkat çekiyor.  Özellikler yaz aylarında tercih edilen pastel tonları kullanılan elbiseler, bayanlara kendilerini bahar bahçelerinde gibi hissetmelerini sağlayacak.

Polo Elbiseler İle Nasıl Kombin Yapılır?

Polo elbise giyildiğinde kombin çok önemlidir. Kullandığınız aksesuar ve tercih ettiğiniz ayakkabıyla elbiseyi spor veya şık yapabilirsiniz.

Eğer bir converse veya spor ayakkabıyla kombin yaparsanız bu sizin spor bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Eğer bir babet ile kombin yaparsanız bu sizin şık bir görünüm kazanmanıza sebep olacaktır. Bu durumda kullanılan aksesuarda oldukça önemlidir.  Spor kombinize bir saç bandı veya sırt çantası ekleyebilirsiniz. Kullanacağınız kol çantası ve takılar da sizin şık kombininizi güçlendirmenizi sağlayacaktır.

Doğru kombin yapıldığında sizi istediğiniz gibi gösterebilen polo elbiseler 2016 yılında vitrinlerde yerini aldı. Özellikle yaz aylarında tercih edilen polo elbiseler bayanların gardıroplarına girmek üzere sıralarını bekliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir