2016 Sade ve Şık Gelinlikler

Genelde gelin dergilerinde veya internette görülen gelinlikler arasından en sade en duru gelinlikleri seçen Türkiye’deki gelin adayları mağazaya denemeye gittikleri o gelinliği üzerlerine giydiklerinde pek de olmadı hissine kapılırlar. Bu duruma bizzat tanık olan satış danışmanları da vardır. Allı güllü, pullu, boncuklu, her yerinden bir şeyler sarkan gelinliklerden asla hoşlanmayan gelin adayları neden bu sade gelinliklerden hoşlanamayıp onlarla bir bağ kuramadıklarını o an düşünmeye başlarlar. Sebepleri esasında bellidir. Birinci sebep etraftaki genel zevklerin sade gelinlik severleri de yıllarca etkilemiş olmasıdır. İkinci sebep ise sade ve şıklığın her zaman yakalanılamamasıdır. Neyse ki günümüz de artık geçmişe göre sade fakat şık gelinlikler giderek daha da güzelleşip çeşitleri artmıştır.

Sade ve Şık Ayrıcalığı

Unutulmamalıdır ki sade ve şık bir gelinliği seçmek bir ayrıcalıktır. Çoğunluğun abartılı gelinlik seçtiği bir ülkede sade ve şık bir gelinlikle insanların karşısına çıkmak ve onu asaletle taşımak bir ayrıcalık olsa gerek.

Sade Ve Şık Gelinlik Modelleri

Sade ve şık tasarımlarda en çok kullanılan kesim A kesim gelinliklerdir. Fakat balık formunda düz kumaşlı gelinlikler ile üst kısmı straplez ya da kayık yaka gelinlikler sade ve şık gelinlik tercih edeceklerin 2016’ da en çok görecekleri gelinlikler olacaktır.

Sade ve Şık Gelinlikler 2016’da İtibarlarını Kuvvetlendirecekler Mi?

Geçtiğimiz yıllara göre daha çok insanın tercihini sade ve şık gelinliklerden yana kullandığı görülmekle birlikte hak ettiği saygınlığa ne zaman kavuşacağı ise merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir