2016 Sezonu Erkek Moda Trendleri

Genel olarak moda deyince akla kadınların kıyafete gösterdiği ilgi gelse de erkeklerin de büyük bir çoğunluğu modayı takip etmekte ve buna uygun giyinmeye önem vermektedir. Özellikle yeni yılın yaklaşması ile ortaya çıkan yeni moda trendlerinde de erkekler için önemli değişiklik yer almakta ve modayı yakından takip eden herkesi hoşnut edecek kıyafetler bulunmaktadır.

2016 Sezonu Erkek Modasında Üç Parça Takım Trendi

Geçtiğimiz sezonlarda pek fazla tercih edilmeyen ancak yeni sezonla birlikte yeniden erkek giyiminde önemli bir yere sahip olacak olan yelekler, 2016 sezonunda da 3 parça takım modasını da yeniden gözler önüne serecektir. Sofistike bir şıklığı temsil eden 3 parça takımlar sayesinde hem modayı yakından takip eden bir görüntü kazanabilir, hem de şık ve asil görünebilirsiniz.

2016 Sezonu Erkek Modasında Fular Trendi

Kış aylarında erkekler tarafından da kullanılan fularlar 2016 kış sezonunda da çok daha fazla ön plana çıkacaktır. Deri ceket ve gömleğin içerisine kullanılabileceği gibi takım elbiselerle de kombinlenebilen fularlar, yeni sezonun en gözde aksesuarı olarak gönül rahatlığıyla kullanılabilecektir.

2016 Sezonu Erkek Modasında Deri Pantolon Trendi

Geçtiğimiz sezonlarda fazla gündemde olmayan deri pantolonlar yeni sezonla birlikte yeniden gündeme gelecek ve pek çok kişi tarafından hem rahatlığı hem de şık görüntü ile tercih edilecektir. Genel olarak dar pantolon olarak piyasaya sürülen deri pantolonlar bu sene aksine tam bir kumaş pantolon görüntüsünde olacak, ancak deri rahatlığını tercih etmek isteyenler için şık bir alternatif oluşturacaktır.


Mesaj YAZ

Toplam: 456