2016 Sezonu Tesettür Modası

Geçmiş zamanlarda giyim konusunda oldukça zorlanan ve fazla çeşide sahip olmadığından yakınan bayanlar son zamanlarda açılan ve iddialı olan giyim markaları ile rahata ermişlerdir. Tesettür giyim modasının da gündemde olduğu ve kendileri rahat hissettikleri kıyafetle şık ve modaya uygun giyinebilme hakkında kavuşan bayanlar için de 2016 sezonu trendleri oldukça dikkat çekici ve şık olacaktır.

2016 Sezonu Eşarp Trendleri

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarplar için 2016 senesinde pek çok farklı alternatifler olacaktır. Genel olarak tüm tesettürlü bayanların tercihi şal eşarpların yine gündemde olacağı yeni sezonda, kare kesim eşarplarda gündeme gelecek ve tesettürlü bayanlar tarafından beğenilerek kullanılacaktır.

2016 sezonu için tercih edilecek eşarp renkleri ise geçtiğimiz yılların aksine daha renkli bir görüntüye sahip olacaktır. Kendiliğinden desenli eşarpların da sıklıkla görüneceği yeni sezon eşarp konusunda pek çok farklı seçeneği beraberinde getireceğe benzemektedir.

2016 Sezonu Abiye Trendleri

Daha feminen kesimlerin yer alacağı 2016 sezonunda abiye modellerde en sık karşımıza çıkacak renk yine her sezon olduğu gibi siyahtır. Saten kumaşların ağırlıklı olarak kullanıldığı tesettür abiyelerde, siyah dışında önceki sezonlara nazaran daha net ve keskin renkler de karşımıza çıkacaktır.

2016 sezonunda abiye giyimlerde en fazla öne çıkacak renkler siyah, saks mavisi, pembe, fuşya, kırmızı ve tonları olarak dikkat çeken bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bunlarla beraber tesettür giyimin vazgeçilmez renkleri olan vizon, kahverengi ve gri tonları da 2016 sezonunun kullanılacak renkleri arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir