2016 Sonbahar- Kış Çanta Modelleri

Bayanların sayısız sahip olsa da hayır diyemeyecekleri aksesuarlardan biri olan çantalar, kullanışlı ve şık görüntü oluşturmaları ile vazgeçilmezler arasındadır. Sonbahar- kış sezonu için hazırlanan yeni çanta modelleri, her zevke hitap eder nitelikte hazırlanmıştır.

Büyük Çantalar Bu Yılda Moda

Büyük çanta tutkunu olan bayanlar için, küçük çantalar her zaman kullanışsız gelmiştir. 2016 yılı kış sezonu içinde hazırlanmış olan pek çok çanta koleksiyonu büyük ve gösterişli çantalardan oluşmaktadır. Deri modellerin yanı sıra tüylü ve püsküllü çanta modelleri hareketli bir kış geçirmeyi sağlayacaktır.

Çanta seçimini kıyafete uydurmak isteyen moda tutkunları için elbise deseninden hazırlanmış olan çanta modelleri göz kamaştırıcı düzeydedir. Kıyafeti ile bir bütün oluşturmak isteyenler için çanta modelleri beklentileri karşılayacaktır.

Çapraz Askılı Çantalar

Çanta taşıma konusunda rahatına düşkün olanlar için ideal tasarıma sahip olan çapraz askılı çantalar, birbirinden şık görünümleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Büyük olmaları ile heybe modeli ile tasarlanmış olan çanta modelleri yanında çok eşya taşımak isteyenlerin ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır.

Elbiselerin tamamlayıcı bir aksesuarı olan çantalar, 2016 yılının trendleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış şıklıktadır. Günlük yaşam da ya da özel davetlerde bu çantaları kullanarak şıklıkta bir adım öne geçmek mümkündür. Çanta modasını yakından takip edenler için pek çok alternatif kaliteli ve uygun fiyatları ile sahiplerini beklemektedir.


Mesaj YAZ

Toplam: 551