2016 Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik her zaman moda tasarımcıların, moda eleştirmenlerinin, modayla ilgilenen kim varsa herkesin ve her şeyden önemlisi gelin adaylarının vazgeçilmez tercihi oldu. Gelenek değişmedi ve yine hemen hemen her dönemde olduğu kadar 2016’da da moda. Straplez hem göz doldurması hem de çoğu modele uygulanabilir olması yönüyle modacılar tarafından çok sevilse de gelinliğe aşırı yük getiren taşlarla bezeli olması durumlarında büyük problemler yaratıyordu. 2016 yılının en büyük farkı işte bu yönde oldu. Bazı firmalar eşsiz ve pratik çözümlerle gelin adaylarının karşısına çıkmayı başarmış gibi görünüyor.

Model Seçmek Hiç Bu Kadar Zor Olmamıştı

Bu yıl balık model ile daha fazla kullanılacak olan straplez üst kalpli veya düz kesim olarak kullanılabilir. Her zamanki gibi üstün straplez kısmı üzerine değerli pırıltılı taşlar eklenilerek sade ve vücuda oturan balık modellerine ışıltı verilmiş. Kum saati formunda bir görünüm imkânı da sunan balık modellerle birleştirilmiş straplez üst kesim bu yıla damgasını vuracak diye düşünülmekte. Bunun dışında straplez yine prenses model gelinliklerde de sıklıkla kullanılmıştır. Kuyruklu ve kuyruksuz modellere de uygulanarak çok çeşitli tercihler ortaya çıkmış.

2016’da Straplez Gelinliklerde Aşağı Çektirmelere Çözüm

Straplezlerde meydana gelen aşırı yük bazı firmalar tarafından aşağı etek kısmının balenler ile desteklenmesi ile çözümlenmiş. Artık gelinlikte aşırı yükü önleyecek farklı çözümler karşımıza çıkmaktadır.


Mesaj YAZ

Toplam: 434