2016 Uzun Kollu Gömlek Modelleri

2016 sonbaharından itibaren gömlekler, kadınlar için vazgeçilmez parçalardan olacaktır. Bu yıl hem spor, hem de klasik giyinmeyi seven kadınlar için bir çok gömlek tarzı üretilmektedir. Gömlekler, akıllıca seçilirse kombinlenmesi kolay, şık ve tarz bir görünüm elde edilmesine neden olacak yapıdadır. Gömlek bedeni seçilirken göğüs bölgesinin tam kapanması, gergin ve düğmelerin her an birbirinden ayrılacak gibi dar modellerin seçilmemesine dikkat edilmelidir.

2016 Uzun Gömlek Modelleri 

2016 yılı ekose deseninin gündeme geleceği bir yıl olacaktır. Ekose esintilerini gömleklerde görmek mümkün olacaktır. Klasik tarzda uzun kollu ve yakalı ekose gömlekler, hem dar paça hem de İspanyol paçalı pantolonlarla kombinlenmeye müsaittir. Çeşitli renklerdeki uzun kollu ekose gömlekler 2016 yılına damgasını vuracaktır.

Yakası detaylı gömlekler, sıradanlıktan kurtulmak ve aksesuar takmayı sevmeyenler için bir vazgeçilmez olacaktır. Uzun kolları sayesinde yakasındaki hareketlilik göze batmayacak ama dikkat edilesi bir tarza bürünülmesine yol açacaktır.

Sırt dekolteli klasik yapıda gömlekler bu yıl gece yemeklerinde, davet ve toplantılarda sıkça dikkatleri çekecektir. Önden normal gömlek havasında olup, geniş sırt dekoltesine sahip olan gömlekler, dişilik ve feminenliğe önem veren aynı zamanda maskülen bir havaya sahip olmak isteyen kadınların çok seveceği bir yapıda olmaktadır.

Uzun kollu gömlek elbiseler 2016 yılında moda olacak olan bir başka giyim türüdür. Taytla kombinlendiği zaman normal gömlek, çorapla kombinlendği zaman elbise görünümünde olan bu gömlekler özellikle genç kızların tercih ettiği modeller arasında olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir