2016 Yılı Gelinlik Modelleri

Düğün telaşı ve heyecanı içinde olan genç kızların üzerinde fazlasıyla durdukları konulardan biri gelinlik seçimidir. Bu özel günde bütün gözlerin üzerinde olacağı düşüncesi gelinlik seçimini daha zor hale getirmektedir.

Balık Etek Gelinlik Modeli
Modern bir tasarım niteliğine sahip olan balık etek gelinlik modellerinden son yıllarda öne çıkan modeller arasındadır.  Modern olmasının yanı sıra zarif bir şıklık oluşturması balık etek gelinlikleri daha cezbedici kılmaktadır. 2016 yılı içinde hazırlanan birçok gelinlik koleksiyonunda balık etek detayına yer verildiği görülmektedir.  Fiziğine güvenen bayanların tercih edebileceği bu modeller birbirinden şık tasarımlarla görücüye çıkmaktadır.

Kabarık Model Gelinlikler 
Prenses model olarak da dile getirilen kabarık gelinlikler gösterişi sevenler için vazgeçilmez klasiklerden biridir. Etek kısmı daha hareketli ve kabarık olarak tasarlanan 2016 gelinlik modelleri, her zevke uyabilecek detay ve incelikleri sahip olarak tasarlanmıştır. Basen kısmı geniş olan gelin adayları kabarık modelleri rahatlıkla tercih etmektedir.
2016 yılı gelinleri için özenle hazırlanmış olan gelinlik modelleri arasından seçim yapmak gelin adaylarını oldukça zorlayacaktır.  Bu noktada gelin adaylarının yapması gereken öncelikle nasıl bir model düşündüklerini, kabarık ya da sade bir model tarzı belirlendikten sonra gelinlik seçimi daha kolay hale gelecektir. Aksi halde kararsızlık oluşur hem de pek çok model arasından uygun model seçimi, yanlış gelinlik seçimi ile sonuçlanabilir.  Bu nedenle 2016 gelinlik modelleri çeşitli alternatifleri ile mutlaka incelenmesi gereken koleksiyonları içermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir