Aksesuar seçimi ve pırlantanın büyüsü!

Eğer modayı yakından takip eden bir bayansanız gömlek yakalarınızın altına taşlı renkli kolyeler kullanabilirsiniz..

Kolye kullanmak istemiyorsanız renkli taşlı yada örme bileklikler tercih edebilirsiniz.

Gömlek giyen bayansanız zincir, uzun ve metal kolyeler sizi çok şık gösterecektir. Boynunuzun boş kalmasını istiyorsanız renkli küpeleri tercih edebilirsiniz..

Yüzük modellerinden bahsedelim.. Metal yüzükler her zaman vazgeçilmezdir.. Birden fazla yüzüğü parmaklarınıza takarak tarz yaratabilirsiniz.. Renkli görünüm için ise sarı pırlantalı yada renkli taşlı yüzükleri kullanabilirisiniz. (bkz. emel pırlanta)

Gündelik yaşantısında bayanlarımız genelde siyah kombinler kullanmaktadırlar.. Bu kombinlerde altın yada beyaz pırlantaları tercih edebilirsiniz.

Daha spor bir görünüm için renkli bileklik, yüzükler kullanabilirsiniz.. Renkli aksesuarlar normal kullanımlarda her zaman bir adım öndedir..

Gündelik kot-tshirt kombinlerinizi daha da renklendirmek isterseniz renkli kolyeler ve bileklikler tercih edebilirsiniz..

Aksesuarlarınız ile gündelik kombinlerinizden klasik yada spor görünüm elde edebilirsiniz.

Gece kıyafetlerinde göğüs dekolteli kıyafetler tercih eden bir bayansanız ve ilgiyi dekoltenize çekmek istemiyorsanız büyük kolyeler, ilgiyi dekoltemnize çekmek istiyorsanız küçük ebatlı kolyeler tercih edebilirsiniz.

Elbisenizin dekoltesini spor bir hale getirmek istiyorsanız örme yada renkli kolyeler (tasma kolye) ler tercih edebilirsiniz.

Evlilik için takı soran genç bayanlara ise şöyle diyebiliriz, gelinlik ile pırlanta ve inci setleri tercih edebilirsiniz, gelinliğin yakasına göre kolye yada küpe aksesuarları tercih etmelisiniz.. Gelinliğin kendine ait bir uslubü olduğu için renkli aksesuar kullanamazsınız bu yüzden beyaz yada sarı altın tercih edebilirsiniz.

pırlanta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir