Atıl Kutoğlu Tasarımları

 

 

Tarz Kıyafetler

 

Atıl Kutoğlu; genç, dinamik ve girişimci bir modacı olarak tanınmaktadır. Moda konusundaki eğilimi daha küçük yaşlarda görünen Atıl Kutoğlu, ilk defilesini lise yıllarında düzenlemiştir. Bu, onun ne kadar girişimci ve başarılı bir modacı olduğunun açık bir ifadesidir

 

 

 

 

. Atıl Kutoğlu tasarımları, görsel açıdan oldukça zengindir. Oldukça iddialı modellerle adından söz ettiren Atıl Kutoğlu, genellikle mini elbiseler tasarlamaktadır. Kullandığı motiflere ve renklere baktığımız zaman da farklı bir perspektife sahip olduğunu görebiliriz. Genelde düz çizgiler, kare ve daire şekillerini kullanan Atıl Kutoğlu, renk olarak her türlü rengi orta düzeyde tercih etmektedir. Çok uç renklerden ziyade sade; fakat hoş görünümlü renkleri tercih ettiğini söylememiz mümkün.

 

 

 

 

Atıl Kutoğlu tasarımları, yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce farklı defilede sergilenmiştir. Hazırladığı koleksiyonlar da moda duayenleri tarafından oldukça beğenilmektedir. Moda hayatı boyunca güzel işler yapmaya çalışan ünlü modacı, daha önce en iyi genç modacı ödülüne de layık görülmüştür. Eğitimli modacı Atıl Kutoğlu, tasarımlarında genelde rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmaya çalışmaktadır. Atıl Kutoğlu tasarımlarında bu özellikleri bir arada bulmanız mümkün.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir