2016 Defacto Bayan Pantolon Modelleri

2016 Bayan pantolon modellerinde yüksek bel pantolon modellerine ağırlık veren Defcto, en yeni ve şık pantolon modelleri ile yeni yılda pek çok kişinin tercihi olmaya devam edecektir. Bayanlarda rahatlık için vazgeçilmez olan pantolonlar, aynı zamanda sade ve şık olmak isteyenlerin tercihine hitap etmektedir.

Yüksel Bel Pantolon Modelleri

Son yıllardaki düşük bel modasına karşın, yüksek bel pantolonları ile müşterilerinin karşısına çıkan Defacto’nun son derece şık tasarımlara imza attığı görülmektedir. Düğmeli detayların bulunduğu pantolon modellerinde yüksek bel önemli özellikler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İspanyol paça pantolon modelleri de, klasik pantolon sevenlerin beğeneceği şekildedir.

Defacto Bayan Tayt Pantolon Modelleri

Bacak güzelliğine güvenen hanımların tercih etiği tayt pantolonlar, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, 2016 yılının da vazgeçilmezleri arasında yer alacağı benziyor. Yeşilin en şık tonlarının kullanıldığı Defacto bayan tayt pantolon modelleri, vücuda yapışan formu ile çekiciliği ön plana çıkaran modellerden biridir. Dar paça kapri pantolon modelleri de yeni sezonda tayt pantolon giymeyi tercih edenlerin ilgi göstereceği modellerden olmaktadır. Günlük pek çok ortamda giyilmesi uygun olan tayt pantolonlar her yaştan bayan için büyük rahatlık niteliği taşımaktadır. Hareket özgürlüğü tanımasından dolayı tayt pantolon her sezon bayanların vazgeçemediği trendlerden biridir. Düğme ve cep modelleri ile oldukça şık görünen tayt pantolonlar, üzerine tunik ya da modern bir bluz ile kombinlendiğinde günlük şıklık elde edilecektir.