Adidas Erkek Spor Ayakkabıları Sezona Damgasını Vuracak

Adidas erkek spor ayakkabılarının bu sezona damgasını vuracağından herkes emin.

Şıklık, rahatlık ve konforda rakip tanımayan Adidas erkek spor ayakkabıları ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Adidas Her Zaman Öncü Marka

Spor ayakkabılar sadece spor salonunda, koşularda, yürüyüşlerde değil gündelik iş yaşamında da tercih edilmeye başlandı.

Bu yüzden spor ayakkabı firmaları birbirleriyle yarış halindeler ancak Adidas halen öncü olma özelliğini sürdürüyor.

Adidas’ın Yeni Sloganı ”Fark Yarat”

Adidas Kullanıcıları ayakkabılarının şıklığı, konforu, rahatlığı ve kalitesiyle her zaman fark yaratıyor.

Yeni Sezon Ürünleri Görücüye Çıktı

  • Sporda yüksek verim ve koşuda yüksek performans için ilk tercih olan Adidas erkek spor ayakkabıları yeni sezon modellerini görücüye çıkardı.
  • İş gereği uzun süre ayakta kalıyorsanız, uzun seyahatlere çıkıyorsanız şıklığı, rahatlığı konforu, kalitesiyle ilk tercihiniz Adidas erkek spor ayakkabı olacak yine.
  • 2016 Adidas erkek spor ayakkabılarının rahatlığı, kalitesi ve konforu yansıra görünümleri de çok şık.

Unisex Modellerde Görücüde

2016 Adidas erkek spor ayakkabılarının yanı sıra, hem erkekler hem bayanlar tarafından tercih edilen unisex modellerde göz dolduruyor.

Adidas Spor Ayakkabılarıyla Motivasyon Yüksek Olacak

2016 Adidas erkek spor ayakkabıları tüm modelleriyle beylerin motivasyonunu yüksek tutmasına yardımcı olacak.

Adidas Erkek Spor Ayakkabılarının Fiyatları Gayet Uygun

Vitrinlerde yerini alan Adidas Erkek Spor ayakkabılarının şıklığı, konforu ve kalitesi yanı sıra fiyatları da beylerin çok hoşuna gidecek.

 

2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabılar kuşkusuz giyim tarzının önemli bir parçası. Davetlerde, sokakta, düğünlerde hemen hemen her yerde giyebileceğimiz topuklu ayakkabılarda moda trendleri hızla değişmekte. Mesela birkaç sene önce topuklu ayakkabılarda platform taban önemliyken günümüzün modasında platform yerine stilettolar ön planda. Tabiki mevsime göre giyebileceğimiz topuklu ayakkabılar da değişkenlik gösteriyor. Şimdi, hangi mevsimde ne tür topuklu ayakkabılar tercih etmeliyiz bunlara birlikte göz atalım.

Yaz aylarında ön plana çıkan topuklu ayakkabı modelleri arasında ince bantlı yüksek topuklu bilekten bağlamalı olanlar, canlı renkler ve dolgu topuklu ayakkabılar en çok tercih edilenler arasında. Daha da rahatlık istiyorsanız parmak arası sandaletleri tercih edebilirsiniz. Tabiki plaj modasını yakalayabilmek için parmak arası terlikleriniz olmalı. Peki yazın hangi tarz topuklu ayakkabı giymeliyiz? Ben canlı renklerinden ve dolgu topuklu olduklarından dolayı yazlık modelleri daha çok seviyorum. Yazın sıcak havalarda burnu açık modeller, ayağı terletmeyecek şekilde kafes ayakkabılar, bilekten bağlamalı ayağın birçok yeri açıkta olan, ayağı terletmeyecek modeller tercih etmeliyiz. Deri, süet, rugan ayakkabılardan yazın uzak durmalıyız. Yaz akşamı eğlencelerinde, sahilde yürüyüşe çıkarken, arkadaş buluşmalarınızda rengararenk yazlık topuklu ayakkabılarınızı giymenin keyfini çıkarın.

Continue reading “2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri”

Alexander McQueen Tasarımları

 

Alexander McQueen Tasarımları kışkırtıcı , duygusal , enerjik yapısıyla dikkat çeker .

 

Alexander McQueen Clutch

 

İngiliz tasarımcı  Alexander McQueen dört kez üst üste” Yılın İngiliz Tasarımcısı” ödülünü aldı . 2003 yılında ise Uluslar arası tasarımcı ödünün sahibi oldu .

 

 

Alexander McQueen Londra, New York, Los Angeles, Milano da butikleri vardır .

 

 

Nicole Kidman ,  Naomi Campbell ve daha bir çok isim onun tasarımlarının yıldızı .

 

Continue reading “Alexander McQueen Tasarımları”