Tag Archive for 'mini elbise'2016 Mini Beyaz Elbise Modelleri

Beyaz elbiselerin her zaman farklı bir yeri vardır. Çünkü beyaz masumluğun ve şıklığın göstergesidir. Beyaz elbiseler esmer, kumral, beyaz tenli fark etmeksizin her kişiye uygundur. Ayrıca beyaz giyinmek cesaret isteyen bir renktir. Çünkü koyu renklerle vücuttaki sorunlu bölgeleri gizleyerek daha ince görünmek mümkünken, beyaz da durum tam tersi olarak değişmektedir.

2016 Mini Beyaz Elbise Kesimi Nasıldır?

Mini elbise kesimlerinde, genel olarak diz üzerilerinde kesim yapılmıştır. Ayrıca beli saran ve aşağı doğru kabarık inen elbiseler olduğu gibi tamamen düz kesim kısa elbiselerde vitrinde yerini almıştır. Çoğunlukla askılı ya da boyundan bağlamalı modeller tasarlanmıştır. Dekolteye gelinecek olursa çoğu elbise kesimlerinin önden dekoltesi yoktur. Fakat dekolte bulunan elbiselerde de derin ve uzun göğüs dekolte kesimi kullanılmıştır.

2016 Mini Beyaz Elbise Modelleri Nasıldır?

Bu yıl beyaz elbiselerin çoğunda, bel bölgesine kadar dantel modası gündemdedir. Ayrıca göğüs dekoltesi transparan olarak tasarlanmıştır. Birbirinden şık olan beyaz elbiselerde, boncuk ve taş işlemeli abiyelerde göze çarpıyor. Bu sene moda olan başka bir model ise, püsküllü elbiselerdir. Bir bayanı hem şık, hem de farklı gösteren bu elbiseler kilo sorunu olan bayanlar tarafından pek fazla tercih edilmemesi gerekebilir. Son olarak ise bu yıl, iki renk beyaz elbiselerde vitrinlerde yerini almış durumdadır. Beyaz rengi bu yıl, elbisede tercih edilmesi gereken renklerin başında yerini alıyor.