Jean Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Jean Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Taytlar, son derece rahat ve şık giysilerdir. Normal şartlar altında, spor yaparken giyilmesi amacıyla üretilmiş olan bu giysi, şıklığı ve giyen kişiye hissettirdiği olumlu hisler nedeniyle çok tercih edilerek, kendine has bir moda yaratmıştır. Jean görünümlü taytlar da, bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Jean Tayt ve Ayakkabı Kombini

Jean taytlar, yapılarının sağladığı kullanım kolaylığı ve sıklığının sayesinde, her mevsime uygun ayakkabılarla, gayet rahat kullanılabilir. Yazın gidilecek taytın altına, çok rahat bir sandalet giyilebilir ve hoş bir görüntü elde edilebilir. Kış mevsiminde ise, kısa boğazlı botlar, Jean taytın altında çok şık duracaktır. Mevsim geçişlerinde, Jean taytın renklerine uygun bir Converse ile kombinlenebilir.

oversized-kazak-nasil-giyilir

Jean Tayt ve Üst Giysi Kombinleri

Jean tayt, yapısı gereği bir tür felsefeye sahiptir. Bu yüzden, üstüne giyilecek kıyafetin, benzer bir havada olması gerekir. Örneğin, Jean taytınızı, dora bir bluzla giyemezsiniz. Tamamen spor olmasa da, çok frapan da olmamalı seçimleriniz. Sıcak havalarda, güzel bir badi ile tamamen bütünleşebilir taytınız. Ya da, rahat kesimli bir beyaz gömlek, Jean taytınız ile çok şık görünmenizi sağlayabilir. Soğuk havalarda, üzerine giyeceğiniz, ince örgülü bir kazak, Jean taytınızın felsefesine, son derece uygun bir seçenektir.

Jean Tayt ve Saç Kombinleri

Jean tayt, kombinlenmesi en kolay giysilerden olduğundan, giydiğinizde, saçınızı nasıl yapacağınız tamamen size bağlıdır. İsterseniz atkuyruğu bağlayabilir, isterseniz gevşek bir topuz yapabilirsiniz. Saçlarınızı, tamamen serbest de bırakabilirsiniz.

Tayt Modelleri

Tayt Modelleri

Siyah Beyaz Tayt Modelleri

 

Tayt modelleri, özellikle rahat kullanım imkanı sağladığı için tercih edilen giysiler arasında yer alıyor. Vücudu saran bu giyim modeli, her sene yepyeni bir tasarımla moda olmayı başarıyor. Modası geçenler ise, tayt modelleri ile beraber kullanılan ayakkabı ve üst giysi modelleri oluyor.

 

 

Bir dönem oldukça moda olan ugg çizmeler, tayt modelleriyle beraber anılır olmuştu. Fakat daha sonra, bu çizmelerin modası geçmiş ve kullanıcı sayısında önemli bir düşüş meydana gelmişti. Tayt modelleri ise her sene yeniden gözde olan ve kullanıcı sayısını arttıran giysi modelleri arasında yer alıyor.

 

 

Vücuda yapıştığı için genelde ölçülerine güvenen kadınlar tarafından tercih edilen tayt modelleri, her yaştan insana ulaşmayı da başarıyor. Kadın giysileri arasında, her sene moda olan ve üretim sayısı sürekli artan bir model gösterilecekse, tayt modelleri kesinlikle ilk sıralarda kendisine yer bulacaktır. Tunik model giysilerle oldukça sık kullanılan tayt modelleri, bu kombinasyonla geniş bir kullanıcı profiline de ulaşmış durumda. Tayt modeli seçiminde hem uzun bir zamandan feragat etmeye hem de yüksek meblağlara gerek yoktur.