Tessetür Kombini Modelleri

Tesettür Tarz

 

 

Tesettürlü giyinenlerin tarzını yansıtamayacağını ya da tek tip giyindiklerini düşünüyor olabilirsiniz fakat bu düşünceye sahipseniz üzgünüm büyük bir yanılgı Continue reading “Tessetür Kombini Modelleri”

INAYAH Koleksiyonu

İngiltere de mütevazi giyimde önde gelen markalardan biride şüphesiz INAYAH:) Birbirinden hoş elbise ve eşarplarında abartıdan uzak duruyor, şıklığıyla göz kamaştırıyor. Marka kuruluşunda özellikle tesettürlü bayanlar için takı ve eşarp aksesuarı üretiyorken şimdilerde ise tesettürlü giyim için gereken her türlü ürünü bünyesinde barındırıyor. Tesettürü modaya değil modayı tesettüre uyduran marka, tesettürden taviz vermiyor. Tasarımları hem açık hemde kapalı bayanlar tarafından tercih ediliyor ve tasarımları genelde Continue reading “INAYAH Koleksiyonu”

Tesettür Giyim Modelleri

Son yıllarda Tesettür giyiminde de moda kavramı ön plana çıktı. Tesettür kıyafet tasarlayan modacılar, tesettür markaları…  Tesettür giyim örtünme olduğu için modaya uygun giyinmek istesek bile bunu en güzel şekilde yerine getirmemiz gerektiğini unutmamamız Continue reading “Tesettür Giyim Modelleri”

İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler

Kayra her sezon beni etkilemeyi başarıyor. Estetik bir biçimde bayanların doğal güzelliğini ortaya çıkartmaya çalışan Kayra bunda başarılı oluyor. Renk ve desende geniş yelpazeye sahip olan Kayra, tasarımlarının estetik durmasının yanı sıra işlevselliğine de büyük önem veriyor. Yaz aylarında kullandığı kumaşların ipeksi, ince keten ya da farklı ince kalıp kumaştan olmasına özen gösteriyor. Bir parçayı birden fazla parça ile kombin edilebilir şekilde tasarlıyor. Sıra dışı, geleneksel bir çok tarza hitap eden Continue reading “İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler”