Tessetür Kombini Modelleri

Tesettür Tarz

 

 

Tesettürlü giyinenlerin tarzını yansıtamayacağını ya da tek tip giyindiklerini düşünüyor olabilirsiniz fakat bu düşünceye sahipseniz üzgünüm büyük bir yanılgı Continue reading “Tessetür Kombini Modelleri”

Tesettür Kombin Çeşitleri

Bahar gelince her bayan kahvaltıdan sonra dışarı çıkmadan önce pencereden dışarı bakar acaba bugün ne giysem, hava nasıl… Bende özellikle tesettürlü bayanların bu sıkıntısını bildiğim için birkaç kombin seçtim. Eşarp ve şal bağlama şekilleri farklı eğer beğenmezseniz kendi tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Her bayanın kapanma tarzı farklı olduğu için bir kaç Continue reading “Tesettür Kombin Çeşitleri”

Tesettür Giyim Modelleri

Son yıllarda Tesettür giyiminde de moda kavramı ön plana çıktı. Tesettür kıyafet tasarlayan modacılar, tesettür markaları…  Tesettür giyim örtünme olduğu için modaya uygun giyinmek istesek bile bunu en güzel şekilde yerine getirmemiz gerektiğini unutmamamız Continue reading “Tesettür Giyim Modelleri”

İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler

Kayra her sezon beni etkilemeyi başarıyor. Estetik bir biçimde bayanların doğal güzelliğini ortaya çıkartmaya çalışan Kayra bunda başarılı oluyor. Renk ve desende geniş yelpazeye sahip olan Kayra, tasarımlarının estetik durmasının yanı sıra işlevselliğine de büyük önem veriyor. Yaz aylarında kullandığı kumaşların ipeksi, ince keten ya da farklı ince kalıp kumaştan olmasına özen gösteriyor. Bir parçayı birden fazla parça ile kombin edilebilir şekilde tasarlıyor. Sıra dışı, geleneksel bir çok tarza hitap eden Continue reading “İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler”

2013 Abiye Modelleri

2013 yılında abiye modelleri düğünlerde giyilmiyor. Günümüzde insanlar günlük yaşantılarında da şık olmak için oldukça özen gösteriyorlar bundan dolayı düğünlerde abiye modellerini abartı buluyorlar. Elbise modelleri de artık eskisi gibi sadece özel günlerde giyilmiyor. Kadınlar günlük hayatta rahatlığından olsa gerek elbise giymeyi daha fazla tercih eder oldular.

Günümüzde tayt da kurtarıcı durumda pantolonun kaba olduğu durumlarda Continue reading “2013 Abiye Modelleri”