Tessetür Kombini Modelleri

Tesettür Tarz

 

 

Tesettürlü giyinenlerin tarzını yansıtamayacağını ya da tek tip giyindiklerini düşünüyor olabilirsiniz fakat bu düşünceye sahipseniz üzgünüm büyük bir yanılgı Continue reading “Tessetür Kombini Modelleri”

INAYAH Koleksiyonu

İngiltere de mütevazi giyimde önde gelen markalardan biride şüphesiz INAYAH:) Birbirinden hoş elbise ve eşarplarında abartıdan uzak duruyor, şıklığıyla göz kamaştırıyor. Marka kuruluşunda özellikle tesettürlü bayanlar için takı ve eşarp aksesuarı üretiyorken şimdilerde ise tesettürlü giyim için gereken her türlü ürünü bünyesinde barındırıyor. Tesettürü modaya değil modayı tesettüre uyduran marka, tesettürden taviz vermiyor. Tasarımları hem açık hemde kapalı bayanlar tarafından tercih ediliyor ve tasarımları genelde Continue reading “INAYAH Koleksiyonu”

Tesettür Modası

Tesettür tasarımcıları eskiden görünmemek için çabalardı, şimdi ise birer birer su yüzüne çıkıyorlar. Hal böyle olunca da tesettür sokak stili oluşuyor. Tesettür önceleri tek tipti pardösü- eşarp ama zaman ilerledikçe bu değişiyor, artık her kapalı bayanın farklı bir tarzı var. Bugünden sonra sokak tarzını bize gönderen arkadaşların fotoğraflarını paylaşacağım. Eğer sokak tarzınızın sitemizde yer almasını istiyorsanız iletişim bölümünden tarzınızı bize ulaştırın.

Tesettür aşkı <3

Şal bağlama tarzını çok farklı bulduğumu söylemek isterim. Hem tarz farkını Continue reading “Tesettür Modası”

Uzun Etek Modelleri

Her bayan uzun eteği taşıyabilir mi, elbette taşıyabilir ama vücut ölçülerine uygun ve taşıyabileceği kesimde olmak kaydıyla. Dar kesim uzun eteği taşımak isteyen bayanın yürüyüşünü de ona göre ayarlaması gerekir ki buda sanıldığı kadar kolay değil. Eteğin bel yüksekliğine gelince boy ve kiloya göre bu her bayanda değişebilir. Uzun boylu bayanlarda yüksek bel etek ile çok güzel bir görünüm elde ediliyorken kısa boylu bayanlarda kötü bir görüntü oluşacaktır. Fazla kilolu bir bayanın belini düşük bel etek bir iki cm dar Continue reading “Uzun Etek Modelleri”

İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler

Kayra her sezon beni etkilemeyi başarıyor. Estetik bir biçimde bayanların doğal güzelliğini ortaya çıkartmaya çalışan Kayra bunda başarılı oluyor. Renk ve desende geniş yelpazeye sahip olan Kayra, tasarımlarının estetik durmasının yanı sıra işlevselliğine de büyük önem veriyor. Yaz aylarında kullandığı kumaşların ipeksi, ince keten ya da farklı ince kalıp kumaştan olmasına özen gösteriyor. Bir parçayı birden fazla parça ile kombin edilebilir şekilde tasarlıyor. Sıra dışı, geleneksel bir çok tarza hitap eden Continue reading “İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler”