Tesettürlü Mezuniyet Modelleri

Mezuniyet kıyafetleri denilince illa kısa ya da dekolteli olan modeller akıllarınıza gelmesin. Gayet şık ve özel tasarımlar ile yapılan tesettür mezuniyet modelleri de sizleri ilk adında etkileyecek tasarımlar olacaktır. Genellikle muhafazakâr kesimin çok zorlandığı bu konular artık yeni t tasarımlar ile daha kolay bir hale geliyor. Hatta vitrinde görüp dekolteli diye alamadığınız elbise modellerini dahi kendinize uyumlu bir şekilde tasarlayabilir ve iyi bir terzinin elinden çıkacak harika bir kıyafete dönüşebilir.
Tesettür mezuniyet modelleri 2014 yılında hafif renkli tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle siyah ve onun zıt rengi olan tasarımlar yapılıyor ve genç kızlarımızı daha zarif gösterme telaşı başlıyor. Uzun bel etekler ve üzerine dökümlü gömlekler oldukça favori gibi görünüyor. Tel parça elbiselerde de aslında iki parça görünümleri var ve oldukça şık tasarımlar ile hayat buluyor.

Continue reading “Tesettürlü Mezuniyet Modelleri”

Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri

 

Louis Vuitton sivri uçlu ayakkabılarını , çantalarını  ve beyaz ve saflığı yansıtan elbiselerini beğenmemek neredeyse imkansız . İdeal sofistikebir görünüme sahip olan 2012 Louis Vuitton koleksiyonu da hoş bir show ile bizlere sunuldu .

 

 

Mankenler

 

 

Mankenler dev atlı karınca da birer birer poz verdi . Sonrasında ise atlı karınca etrafında yürüdüler böylece koleksiyonun hepsini daha uzun süre  görme imkanına sahip olduk . Defile Kate Moss ile sona erdi.

 

 

Şimdide marka hakkında kısaca bilgi vereyim . 60 tane alt şiketten oluşan Fransız bir Holdingdir . Moët et Chandon and Hennessy şirketin lideri konumundadır .  Bernard Arnault şirketin CEO ‘ sudur .

 

 

Ünlü ve çekici markaları barındıran Continue reading “Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri”