Tesettürlü Mezuniyet Modelleri

Mezuniyet kıyafetleri denilince illa kısa ya da dekolteli olan modeller akıllarınıza gelmesin. Gayet şık ve özel tasarımlar ile yapılan tesettür mezuniyet modelleri de sizleri ilk adında etkileyecek tasarımlar olacaktır. Genellikle muhafazakâr kesimin çok zorlandığı bu konular artık yeni t tasarımlar ile daha kolay bir hale geliyor. Hatta vitrinde görüp dekolteli diye alamadığınız elbise modellerini dahi kendinize uyumlu bir şekilde tasarlayabilir ve iyi bir terzinin elinden çıkacak harika bir kıyafete dönüşebilir.
Tesettür mezuniyet modelleri 2014 yılında hafif renkli tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle siyah ve onun zıt rengi olan tasarımlar yapılıyor ve genç kızlarımızı daha zarif gösterme telaşı başlıyor. Uzun bel etekler ve üzerine dökümlü gömlekler oldukça favori gibi görünüyor. Tel parça elbiselerde de aslında iki parça görünümleri var ve oldukça şık tasarımlar ile hayat buluyor.

Continue reading “Tesettürlü Mezuniyet Modelleri”

Tesettür Modası

Tesettür tasarımcıları eskiden görünmemek için çabalardı, şimdi ise birer birer su yüzüne çıkıyorlar. Hal böyle olunca da tesettür sokak stili oluşuyor. Tesettür önceleri tek tipti pardösü- eşarp ama zaman ilerledikçe bu değişiyor, artık her kapalı bayanın farklı bir tarzı var. Bugünden sonra sokak tarzını bize gönderen arkadaşların fotoğraflarını paylaşacağım. Eğer sokak tarzınızın sitemizde yer almasını istiyorsanız iletişim bölümünden tarzınızı bize ulaştırın.

Tesettür aşkı <3

Şal bağlama tarzını çok farklı bulduğumu söylemek isterim. Hem tarz farkını Continue reading “Tesettür Modası”