Baba Oğul Kombinleri

Çocuklar ve anne, babalarının aynı parçaları oluşturarak yaptıkları kıyafet kombinleri bütün dünyada beğenilerek ve hızla yayılıyor. Öncelikle anne kız kombinleri akla gelse de baba oğul kombinleri de onlar kadar ilgi çekiyor. Babasının minik kopyaları olan erkek çocukları, babalarıyla aynı kıyafetleri giyerek adeta büyümüşte küçülmüş bir havaya bürünüyor.

Günlük Kullanılabilecek Baba – Oğul Kombinleri

Günlük hayatta baba oğul kombinleri, tercih edilmektedir. Oğlunuzu dışarı gezmeye, beraber futbol oynamaya giderken dışarıda görenlerin dikkatini çekecek ve aranızdaki sevginin, benzerliği ön plana çıkaracak kombinler kullanabilirsiniz. Erkekler kadınlar gibi değillerdir. Giyim konusunda erkekler günlük hayatta rahatlığı tercih etmektedirler. Bu nedenle baba ve oğul günlük kombinlerinde en pratik kombin iki siyah t-şört, güneş gözlükleri, spor ayakkabı ve jean pantolonlar yeterli olacaktır. Saçlarınıza oğlunuzla aynı şekli vererek kombini tamamlayabilirsiniz. Şort giymekten hoşlanıyorsanız kısa şort ve badi kombini hazırlayabilirsiniz. Aksesuar kullanmak istiyorsanız aynı tonlarda saat, şapka, şal veya güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz. Kemer renklerinizi aynı tonlarda veya zıtlığın uyumundan faydalanarak kombine dahil edebilirsiniz.

Özel Günler İçin Klasik Baba Oğul Kombinleri

Küçük çocuklara papyon, kravat çok yakışıyor. Özel bir davete giderken giyeceğiniz blazer ceketin benzerini oğlunuz için alın, aynı renk gömlek ve pantolon askısı kullanarak baba oğul kombini yapabilirsiniz. Papyon kravat kullanmayı seviyorsanız pantolon askısıyla papyon tercih edebilirsiniz.

baba-oğul-kombini-6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir