Balon Etek Modelleri

Balon etek modelleri, 2000 yıllarında gayet ünlü olmuş o dönem çocukların ve genç kızların hayallerini süsleyen, alındığın da hiç üzerlerinden çıkarılmayan eteklerden olmuştur. Daha sonra çıkan eteklerde yeni modeller, değişen moda akımı derken eski popülerliğini geri kazanamamış ve ivme kaybetmiştir. Gün geçtikçe kaybettiği bu ivmeyi geri kazanmış bugünlerde de adından söz ettiren etek modellerinden olmuştur. Hele ki daha şık daha şık bir görünüme sahip olan orta boy balon etek modelleriyle gözde olmaya başlamıştır.

Gece Kombini İçin Öneriler

Gidilecek ortam loş ve loş ortamlardan hoşlanılmıyorsa, parlamak ve tüm gözlerin parlayan kişide olması isteniyorsa ve o parlayan kişi siz olmak istiyorsanız neon renkli balon etekler bir moda dehası tarafından üretilmiş denilebilir. Tabi ki bunla beraber bacak yapısı da önemli eğer bacaklarına güvenen bayanlardansanız denenmesi gereken kombinler arasında yerini alan kombinlerden. Neon balon eteğinin üzerine giyilecek siyah bir tişört, siyah kalın topuk bir topuklu ayakkabıyla ortamda parlayan bayanlardan olmak çok daha kolay.

Yeni-Sezon-Balon-Etek-Modelleri

Kombin Önerisi

Sahip olunan star bir parça olan kırmızı bir balon etek herkesin hayat kurtarıcısı olmaya adaydır. Örneğin;  kırmızı balon eteğin üzerine her renk de (çok uyumsuz olmayacak şekilde) tişörtler ya da kumaşlarının da uyduğu şekilde kazak, sweatshirt giyilebilir. Bu kombine uygun olarak giyeceğiniz deri ceket ve önü kapalı olan bootielerle hem gözlere hoş gelecek, hem de stil sahibi olunabilecektir. Başka bir tarz önerisi olarak ise; dize kadar uzun gelen balon eteğin üzerine, göbeği açık olan bir tişört ile gayet orijinal bir görünüme sahip olunabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir