Barbaros Şansal Tasarımları

 

Barbaros Şansal ismini son zamanlarda oldukça sık bir biçimde duymaktayız. Gündemin en önemli moda programlarından birinde moda eleştirmenliği yapan Barbaros Şansal, en ünlü modacılarımız arasında gösterilmektedir. Çok uzun yıllardan bu yana bu piyasanın içinde yer alan Barbaros Şansal, muhteşem tasarımları sayesinde moda dünyamıza renk katmaktadır. Barbaros Şansal dendiği zaman akla genelde farklı tasarım ve motifler gelmektedir. Sadeliği belli ölçülerde kabul eden, onun dışında farklılığı seven Barbaros Şansal, en çok beyaz renk üzerinde durmaktadır. Beyaz ve tonları ile daha özel tasarımlara imza atabildiğini belirten Şansal, bunun dışında kalan renkleri de olabildiğince uyumlu bir biçimde kullanabilmektedir.

 

 

Barbaros Şansal
Barbaros Şansal

 

 

Barbaros Şansal tasarımları, ünlüler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Giyimini beğendiğiniz ve hatta hayran kaldığınız birçok sanatçının giydikleri, Barbaros Şansal tarafından tasarlanmaktadır. Barbaros Şansal tasarımları, birçok alanda ödül almıştır. Barbaros Şansal, tasarladığı gelinlik modelleri ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Sade görünümlü; fakat hoş gelinlikler tasarlayan Şansal, bu gelinlikleri zaman zaman çok ünlü isimler için de hazırlamıştır. Günlük hayatında oldukça hareketli ve neşeli olan Barbaros Şansal, bu özelliklerini genelde kıyafetlerine de yansıtıyor. Kendi giyimine baktığınız zaman da bu canlılığı rahatlıkla görebilirsiniz. Tasarladığı kıyafetler de genelde canlı renklerden meydana gelmektedir.

 

 

0 thoughts on “Barbaros Şansal Tasarımları

  1. ben karabük’te yaşıyorum.Karabük kız meslek lisesinde giyim üretim toknelojisi bölümü 11.sınıfım.TÜBİTAK projesi için bi şalvar diktim ama şalvarın ağ kısmındaki zımbalar sayesinde dödürülerek 10 farklı kıyafet elde edebiliyorum.kumaşımız saten ve 2 kat kumaşla çalıştığımız için şalvarı değiştirdiğimizde şalvarın tersi gibi bi sorunla karşılaşmıyoruz.o yüzden bunu sizinle paylaşmak istedim.ve mümkünse size göstermek istiyorum.telefon numaram: 0505 588 05 XX

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir